واکنش روح الله باقری مهاجم استقلال به یک شایعه

بازیکن استقلال طی مصاحبه ای به شایعات اخیری که پیرامونش منتشر شده واکنش نشلن داد....

بازیکن استقلال طی مصاحبه ای به شایعات اخیری که پیرامونش منتشر شده واکنش نشلن داد.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، روح الله باقری درباره شایعاتی که پیرامون او منتشر شده، گفت: من صبح با پیام های زیادی که دریافت کردم متوجه این موضوع شدم. می توانید از آقایان ستوده و نوروزی و کمیته ضد دوپینگ سوال کنید که من اصلا تست دوپینگ نداده ام و چگونه برخی می گویند نتیجه دوپینگ من مثبت آمده است؟
وی در ادامه صحبت های خود افزود: عدم حضور من در ترکیب استقلال به دلیل تصمیم کادرفنی است و من به این تصمیم احترام می گذارم و هر زمان که صلاح بدانند با تمام توان برای پیراهن استقلال به میدان می روم و در غیر این صورت نیز در تمرینات شرکت می کنم و برای تیم آرزوی موفقیت دارم.
مهاجم تیم فوتبال استقلال در بخش بعدی صحبت های خود، تصریح کرد: من به هیچ وجه اهل مصاحبه کردن نیستم و به همین دلیل یک رسانه تصمیم گرفته به این شکل برای من حاشیه درست کند. با مدیر برنامه های خود و یک وکیل مشورت نهایی را انجام می دهم و قطعا از این رسانه شکایت خواهم کرد تا دوباره دست به چنین اقداماتی نزند. قطعا با حضور در کمیته اخلاق و کمیته انضباطی از رسانه هایی که این اخبار را منتشر کردند، شکایت خواهم کرد.
باقری در بخش پایانی صحبت های خود خاطر نشان کرد: امیدوارم هر چه سریعتر کمیته ضد دوپینگ اعلام کند که این بازیکن که مخفف نام او ر.ب است، چه کسی است؟ زمانیکه این کمیته نام مخفف اعلام می کند یعنی تصمیم ندارد نام کامل را بگوید و نباید برخی رسانه ها با بد اخلاقی با آبروی دیگران بازی کنند.