واکنش رونالدو به گل لحظات پایانی؛ این کار من است

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی منچستریونایتد، واکنش جالبی به گل لحظات پایانی خود در در برابر ویارئال نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، منچستر یونایتد فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را ناامید کننده آغاز کرده بود؛ جایی که تیم اوله گنار سولسشر در بازی اول خود با نتیجه ۲-۱ از یانگ بویز شکست خورد تا یونایتد در بازی دیشب برابر ویارئال محکوم به برد بوده باشد.

شیاطین سرخ در حالی شب گذشته میزبان ویارئال بودند که در ابتدا با یک گل از حریف خود پیش افتادند اما خیلی زود توسط الکس تلس کار را به تساوی کشاندند. در حالیکه بازی به سوت پایان نزدیک می‌شد و به نظر می‌رسید که یونایتد باز هم در کسب پیروزی ناکام مانده، این کریستیانو رونالدو بود که در نقش یک ناجی ظاهر شد و روی پاس جسی لینگارد دروازه حریف اسپانیایی را باز کرد تا شیاطین سرخ به سه امتیاز مهم و ارزشمند است پیدا کنند.

کریستیانو رونالدو که با قرار گرفتن در ترکیب بازی شب گذشته منچستریونایتد برابر رئال به رکورد بیشترین تعداد حضور در لیگ قهرمانان اروپا رسید و از ایکر کاسیاس عبور کرد، در پایان مسابقه پیرامون گل سه امتیازی اش به ویارئال گفت: "این کار من است. بازی بسیار سختی بود چراکه ویارئال عملکرد خوبی دارد. آنها فرصت های زیادی داشتند و ما کمی سختی کشیدیم.

البته قبل از بازی می‌دانستیم که باید حتماً به پیروزی برسیم و این سخت بود. صادقانه بگویم که تیم در نیمه اول و دوم کمی عصبی بود. البته کمی خوش شانس هم بودیم. از طرفی نگرش عالی بازیکنان و البته هواداران نیز ما را تحت فشار قرار داد. این اتفاق زمانی که تیم خوب بازی نمی‌کند موثر است. به طور کلی این یک پیروزی بسیار مهم برای ما بود."

تگ ها


کریستیانو رونالدو منچستر یونایتد