واکنش ریوالدو به نیمکت نشینی گریزمان مقابل اتلتیکو

ریوالدو، اسطوره باشگاه بارسلونا حال و روز این روزهای تیم کاتالانی را خیلی خوب تلقی نمی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در نقل و انتقالات تابستانی گذشته بود که باشگاه بارسلونا بند فسخ ۱۲۰ میلیون یورویی آنتوان گریزمان را به باشگاه اتلتیکو مادرید پرداخت کرد و این ستاره فرانسوی را با قراردادی ۵ ساله به خدمت گرفت.

در حالی که بسیاری گمان می‌کردند گریزمان می‌تواند مثلث ترسناکی را در کنار لیونل مسی و لوئیس سوارز در خط حمله بارسلونا تشکیل دهد اما تا به اینجا هرگز این اتفاق رخ نداده و مهاجم فرانسوی وضعیت عجیب و غیر قابل تصوری را در باشگاه کاتالانی تجربه می‌کند؛ تا جایی که او در بازی اخیرا بارسا مقابل اتلتیکو مادرید که تیم سابق گریزمان نیز به حساب می آید، تنها در یک دقیقه پایانی توسط کیکه ستین به بازی گرفته شد.

اسطوره باشگاه بارسلونا یعنی ریوالدو واکنش جالبی به نیمکت‌نشینی گریزمان داشته است. او در این باره گفت: " چیزهایی که ما در بارسلونا مشاهده می‌کنیم، حاکی از آن است که وضعیت در این تیم خیلی خوب پیش نمی‌رود. شما می‌بینید که کیکه ستین در مسابقه پر اهمیتی مثل دیدار برابر اتلتیکو نتوانست به گریزمان اعتماد کند. من نمی توانم درک کنم که چگونه ستاره سابق اتلتیکو مادرید، قهرمان جام جهانی با فرانسه و خریدی که بارسا برایش میلیون‌ها دلار هزینه کرده، تنها یک دقیقه مقابل تیم دشواری مانند اتلتیکو مادرید به کار گرفته شده است؟!"

بیشتر بخوانید:
کونته: به خودم حمله کنید، نه بازیکنان و باشگاه!
لمپارد: می توانستیم در بازی امشب پیروز شویم
امیدواری باشگاه کودکی مسی به بازگشت او به آرژانتین

تگ ها


ریوالدو آنتون گریزمان کیکه ستین فوتبال جهان برزیل بارسلونا فوتبال