واکنش رییس کمیته داوران به اعتراضات مجیدی

فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال به تصمیمات سید مهدی سید علی در بازی با فولاد معترض است و هنوز دست از اعتراضات برنداشته است و دیشب هم به همین بهانه متنی در صفحه شخصی اش منتشر کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از فارس اسماعیل صفیری – رییس کمیته داوران در واکنش به اعتراضات فرهاد مجیدی گفت:« از طریق اطرافیان از پست منتشر شده فرهاد مجیدی مطلع شدم. ما این مساله را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری می‌کنیم و واکنش ما از طریق فدراسیون فوتبال خواهد بود. مستندات لازم جمع آوری می‌شود و اقدام قانونی را از طریق مرجع حقوقی و قضایی فدراسیون پیگیری می‌کنیم. قطعا گزارش داور به کمیته انضباطی می‌رود و حتما این مساله را پیگیری می‌کنیم.»

با استناد به صحت های اسماعیل صفیری پرونده اعتراض فرهاد مجیدی به تصمیم سید مهدی سید علی در کمیته انضباطی بررسی می شود و این شاید منجر به صدور رای تازه ای علیه سرمربی تیم استقلال شود. اما اگر کمیته داوران در خصوص متن منتشره در صفحه شخصی فرهاد مجیدی شکایتی داشته باشد این شکایت از سوی کمیته اخلاق بررسی خواهد شد چرا که به تخلفات خارج از زمین فوتبال کمیته اخلاق رسیدگی می کند. فرهاد مجیدی به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی با فولاد در دیدار پیش روی استقلال باید از روی سکوها تیمش را هدایت کند.

بیشتر بخوانید:

چرا استقلال به دیاباته اجازه مرخصی داد؟

رمضانی: داوری سیدعلی برای ما شبهه ایجاد کرد

 

 

 

 

تگ ها


کمیته داوران فوتبال ایران فرهاد مجیدی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال