واکنش زرینچه به استعفای فتحی و صحبت‌های فتح‌الله زاده در تلویزیون

جواد زرینچه سرپرست مستعفی تیم فوتبال استقلال به استعفای امیرحسین فتحی و صحبت‌های فتح‌الله زاده روی آنتن زنده واکنش نشان داد....

به گزارش مدال، جواد زرینچه شب گذشته در برنامه فوتبال برتر از علی فتح‌الله‌زاده انتقاد کرد و در ادامه، مدیرعامل سابق استقلال روی خط رفت و مدعی شد زرینچه باید محترمانه‌تر صحبت می‌کرد، اما او به خاطر یک میلیون تومان استقلال را رها کرد و به کشاورز رفت. 
سرپرست مستعفی استقلال در خصوص صحبت‌های فتح‌الله زاده اظهار داشت: شخصی که قبل از بازی یک فایل صوتی را منتشر می‌کند در حالی که من سه سال است او را ندیده‌ام خودش را استقلالی می‌داند؟ او با این کارش باعث شد علیه من فحاشی کنند و تیم را به هم ریخت. نمی‌دانم چرا افراد باشخصیتی مثل واعظ آشتیانی، قریب و اولیایی هیچ وقت در اینگونه موارد اسم‌شان مطرح نمی‌شود،‌ اما در هر بحرانی اسم امثال فتح‌الله زاده می‌آید؟ آینده نشان خواهد داد که این افراد چگونه کار کرده‌اند.
وی در خصوص اینکه مدیرعامل سابق استقلال مدعی شده زرینچه به خاطر یک میلیون تومان این تیم را رها کرد و به کشاورز رفت، گفت: زمانی که به کشاورز رفتم می‌خواستم تشکیل زندگی بدهم، اما من که در لیگ دسته سه استقلال را رها نکردم، بلکه وقتی قهرمان آسیا شدیم از تیم جدا شدم. ضمن آنکه بعد از کشاورز، با قرارداد 10 میلیون تومانی به ذوب‌آهن رفتم، اما منصورخان به منزل ما آمد و گفت به استقلال برگرد، آن هم در حالی که با ذوب‌آهن قرارداد بسته بودم. 
وی ادامه داد: اگر اشتباه نکنم، مهدی تاج مدیرعامل ذوب‌آهن بود و آقای عاطف سرمربیگری تیم را برعهده داشت، ولی من 10 میلیون تومان آنها را پس دادم و با 150 هزار تومان به استقلال برگشتم. آن زمان در بلوار فردوس تهران زندگی می‌کردم و می‌توانستم یک خانه 200 متری با 10 میلیون تومان در آنجا بخرم. 
زرینچه ادامه داد: شاهد این صحبت‌هایم، کاظم اولیایی و علی جباری هستند، پس من دینم را به استقلال ادا کرده‌ام. زندگی‌ام  به شکلی نیست که از یک عکاس ورزشی بودن به جایی برسم که همه می‌دانند. فتح‌الله‌زاده با موتورگازی به مرغوبکار می‌آمد و عکاسی می‌کرد و می‌رفت، حالا بروید زندگی او را ببینید و بیایید زندگی من را هم ببینید، آن وقت متوجه می‌شوید چه کسی از کنار استقلال وضعش خوب شده است. 
وی با اشاره به اتفاقاتی که در زمان سرمربیگری حجازی رخ داد، تصریح کرد: فتح‌الله زاده مدیرعامل استقلال بوده و حجازی را برکنار کرده، اما او با عوامل رسانه‌ای‌اش کاری کرد که بگویند زرینچه باعث رفتن حجازی شده است. اشکالی ندارد، این حرف‌ها را بزنند، اما شش سال بعد که من نبودم چرا در هفته ششم فتح‌الله‌زاده حجازی را برکنار کرد؟ او فکر می‌کند که من نمی‌دانم که به آبگوشت‌خورهایش گفته بود علیه حجازی شعار بدهند که او خودش از استقلال برود؟ مردم باید اینها را بدانند. 
وی تأکید کرد: اینها به کنار، در آن زمان بازیکنان ترانسفر می‌شدند و با پول‌هایی که مشخص نمی‌شد به کجا می‌رفت، اینها همه حرف است که یک روز آنها را خواهم زد. می‌دانم این نفرات با چه کسانی ملاقات کرده‌اند و به وقتش اسم تمامی آنها را می‌آورم. محمد حیرانی همکار شما بوده و این چیزها را خوب می‌داند. 
زرینچه در ادامه تأکید کرد: هر وقت آقایان از استقلال دور بودند، با چماق و چوب این تیم را زدند. شما یک مصاحبه بیاورید که آقایان از استقلال حمایت کرده باشند. شنیده‌ام فتحی از سمت خود استعفا کرده که به خاطر این اتفاق خوشحال هستم، ‌اما برای وزارت ورزش متأسفم اگر فتح‌الله‌زاده را مدیرعامل این باشگاه کند. واقعاً باید درب وزارت ورزش را گِل گرفت که یک مدیر با چنین عقبه‌ای را انتخاب کند. 
وی در خصوص اینکه آیا به کارش در استقلال در این شرایط ادامه می‌دهد یا خیر، گفت: من دیگر در استقلال کار نخواهم کرد و دوست دارم آنهایی که انرژی دارند و بازیکنان به آنها علاقه دارند بیایند و کارشان را شروع کنند. برای من اسم استقلال از همه چیز مهم‌تر است و مثل برخی‌ها نیستم که از کنار استقلال به همه چیز برسیم. من به عنوان هوادار کنار این تیم هستم و تحت هر شرایطی از استقلال حمایت می‌کنم.

بیشتر بخوانید:

واکنش آشتیانی به حواشی استقلال؛ بعضی انتخاب‌ها قبیله‌ای است!

تگ ها


استقلال جواد زرینچه امیر حسین فتحی استعفای امیرحسین فتحی علی فتح الله زاده لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال