واکنش زیدان به ابتلای هازارد و کاسیمیرو به کرونا

زین الدین زیدان امروز خبر بدی دریافت کرد که به ادن هازارد و کاسیمیرو مربوط می شد. هر دو به ویروس کرونا مبتلا شده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید پس از دو برد متوالی برابر اوئسکا و اینتر به بازی با والنسیا فکر می کند. دیداری که فردا در مستایا برگزار خواهد شد ولی زیدان دو ستاره کلیدی خود یعنی ادن هازارد و کاسیمیرو را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار ندارد.

سرمربی فرانسوی در نشست خبری این بازی گفت:« شرایط هر دو چه از لحاظ فیزیکی و چه روحی خوب است. البته که نه آنها و نه ما از اتفاقی که رخ داده خوشحال نیستیم. به هر دو پیغام داده ام و دیرتر نیز باهم صحبت خواهیم کرد.

تمرین امروز ما یک روز قبل از دیداری حساس، کمی شرایط غیرمعمول و متفاوت با همیشه داشت. از این اتفاقات در مقطع کنونی می تواند رخ بدهد و باید آن را پذیرفت. قدرت هر تیمی در مجموعه بازیکنانش نهفته است و باید بگویم که شرایط می توانست بدتر هم باشد. توجه کنید که این روزها افرادی هستند که به شدت درگیر این بیماری هستند و خانواده های زیادی نیز آسیب دیده اند.»

تغییر در ترکیب اصلی:« هازارد و کاسیمیرو نیستند ولی بازیکن زیاد دارم و دستم برای هر تغییری باز است. والنسیا حریفی دشوار است ولی توانایی پیروزی بر این تیم را داریم.»

راموس بهترین مدافع تاریخ:« او یکی از بهترین هاست و از نظر من هم می تواند بهترین باشد ولی نظرات و عقاید دیگر را هم باید محترم دانست. راموس در رئال و در تیم ملی اسپانیا بارها بهترین بودنش را ثابت کرده است.»

وضعیت ایسکو:« کاری که ایسکو باید انجام دهد، تمرین و تلاش بیشتر است. مشکل ایسکو متوجه من است. او الان در شرایط دشواری است ولی روزهای خوب زیادی هم در رئال داشته است. ایسکو نشان خواهد داد که همچنان بازیکن بزرگی است و البته کتمان نمی کنم که اخیرا خیلی به او میدان نداده ام. من مربی هستم و در هر بازی باید ۱۱ بازیکن را به میدان بفرستم. به ایسکو هم نوبت می رسد.»

مودریچ:« لوکا یک بازیکن معمولی نیست. او یک نمونه و الگو برای هر فوتبالیستی است. او هم این اواخر در ترکیب اصلی نبوده ولی برای من یک بازیکن ثابت شده است.»

اودگارد:« شرایط او بسیار بهتر از گذشته است و دیگر مصدوم نیست. اودگارد در فهرست بازی با والنسیا خواهد بود و سپس چه خوشم بیاید چه نه، راهی اردوی تیم ملی نروژ خواهد شد. امیدوارم در ۱۰۰ درصد آمادگی برگردد. به توانایی های اودگارد تردیدی ندارم.»

بیشتر بخوانید:

وینیسیوس: انتقاد از بازیکنان رئال طبیعی است

اختلاف با پسر زیدان؛ دلیل جدایی از رئال مادرید!

 

 

تگ ها


کاسمیرو لوکا مودریچ زیدان سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال