واکنش زیدان به شایعات علاقه رئال به جذب هالند

زین الدین زیدان در نشست خبری بازی با کادیز به تعریف و تمجید از ارلینگ هالند پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید فردا در ورزشگاه  دس استفانو میزبان کادیز از هفته ششم لالیگاست. کهکشانی ها با کسب سه برد و یک تساوی از ۴ بازی قبلی خود صدرنشین هستند و در آستانه دو بازی حساس برابر شاختار و بارسا، به سه امتیاز بازی فردا نیاز مبرم دارند.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری این بازی گفت:« در روزهای گذشته به دلیل وقفه بازی های ملی بیشتر با ۱۲ تا ۱۴ بازیکن تمرین کرده ایم ولی شرایط همه را خوب می بینم. در هر صورت فردا یک بازی مهم پیش رو داریم و مثل همیشه هدف مان پیروزی است.»

درخشش گریزمان در فرانسه و ناکامی در بارسا:« متاسفم. این موضوع ارتباطی به من ندارد. چیزهای دیگری هستند که باید روی آنها تمرکز کنم. فعلا بازی با کادیز از هر چیزی مهمتر است.»

بورخا مایورال که از رئال قرضی راهی رم شده، در مراسم معارفه خود گفت که زیدان قصد حفظ او را داشت و می خواست لوکا یوویچ از رئال برود.

زیدان در این رابطه گفت:« از حرف های او ناراحت نشدم. من با بازیکنانم حرف می زنم و اینها مسائلی خصوصی هستند. قرار نیست در مورد حرف هایم با بازیکنام، اینجا چیزی بگویم. همیشه سعی کرده ام با بازیکنانم صادق باشیم ولی در نهایت هر کسی عقیده خودش را دارد. این تیمی است که در اختیار دارم و برای موفقیت در فصل جاری همه باهم می جنگیم. یوویچ را خودم به رئال آوردم و درخواست من از باشگاه بود. او بازیکن رئال است و اینطور نیست که او را نمی خواهم.»

ادعای دی مارتزیو مبنی بر اینکه رئال سال ۲۰۱۳ لیونل مسی را می خواست:« در این مورد چیزی نمی دانم. مسی بازیکن بارسلوناست و در مورد بازیکنان تیم های دیگر دوست ندارم حرف بزنم. همه مسی را می شناسیم و در مورد ادعای مطرح شده، از چیزی مطلع نیستم.»

عملکرد خوب رئال بدون هواداران:« با این نظر موافق نیستم. دوست دارم مقابل هواداران بازی کنیم و همیشه هم کمک ما بوده اند.»

درخشش مارتین اودگارد و ارلینگ هالند در تیم ملی نروژ و شایعات جذب هالند:« بازی نروژ را دیدم و باید بگویم که به خاطر سیستم ۲-۴-۴ نروژ، نقش اودگارد کمی متفاوت بود. او بازیکن بسیار خوبی است. وقتی بازیکنام برای بازی های می می روند، دوست دارم آنها را در میدان ببینم.

ارلینگ هالند؟ او بازیکن من نیست ولی قطعا خوب و درخشان است. چیزی بیشتری نمی توانم بگویم.»

رودریگو در اردوی تیم ملی برزیل؛ وینیسیوس در کمپ رئال:« نظری ندارم. هر دو بازیکن رئال هستند و روی شان حساب می کنم. در مورد دلیل عدم دعوت از وینیسیوس به تیم ملی برزیل چیزی نمی دانم.»

سیستم چرخشی و استراحت دادن به تیبو کورتوا:« من سه دروازه بان خوب دارم و همه باید آماده باشند. در مورد استراحت دادن به تیبو کورتوا تصمیم گیری خواهم کرد. همیشه گفته ام که فصلی طولانی در پیش است و به همه بازی می رسد. من به تمام بازیکنانم نیاز دارم و باید همیشه آماده باشند.

بازیکنان خوبی دارم که اجازه می دهند سیستم های مختلفی را امتحان کنیم. بازیکنان فرصت اندکی برای استراحت دارند ولی این شرایطی است که باید با آن کنار بیاییم. داشتم یک تیم متحد و آماده، رمز رسیدن به موفقیت است. در تیم من ۱۴ یا ۱۵ بازیکن هستند که هرگز فرصتی برای استراحت در طول فصل ندارند به همین خاطر به همه تیم نیاز دارم تا در وقت نیاز، جای آنها را پر کنند.»

تاثیر شایعات انتقال کیلیان امباپه به رئال روی بازیکنان:« خیر....رئال با این شایعات خو گرفته است. این اخبار فقط در مورد امباپه هم نیستند و روی تیم اثری نمی گذارند. فصل نقل و انتقالات تمام شده و این تیمی است که در اختیار داریم و با همین ها برای موفقیت می جنگیم.»

تگ ها


کیلیان امباپه زیدان پاری سن ژرمن ارلینگ هالند لوکا یوویچ لیونل مسی بروسیا دورتموند وینیسیوس جونیور مارتین اودگارد رئال مادرید بارسلونا