واکنش زیدان به محرومیت رونالدو

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از آس، رئال مادرید بامداد پنج شنبه در دیدار برگشت سوپرجام اسپانیا به مصاف بارسلونا می رود ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از آس، رئال مادرید بامداد پنج شنبه در دیدار برگشت سوپرجام اسپانیا به مصاف بارسلونا می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: کاری که بازیکنانم انجام می دهند آسان نیست. بازیکنان باهوش زیادی داریم اما پشت این موفقیت تلاش زیاد است. همه بازیکنان برای رسیدن به این جایگاه تمام تلاش خود را می کنند باید به همه آن ها تبریک گفت. یک فصل سخت را پیش رو داریم و به تازگی آن را آغاز کردیم.

کریستیانو رونالدو به علت دریافت کارت قرمز و هل دادن داور در دیدار رفت سوپرجام ۵ جلسه از همراهی تیمش محروم شد. سرمربی رئال مادرید در این باره اظهار کرد: از این اتفاق خیلی ناراحتم. نمی خواهم درباره داوری صحبت کنم اما زمانی که به آن صحنه نگاه می کنیم و اتفاقاتی که رخ داد را می بینیم نمی توانیم قبول کنیم. رونالدو ۵ جلسه محروم شده است. یک اتفاقی رخ داده است. خیلی ناراحتم. بیش از همه به خاطر رونالدو ناراحتم. ۵ جلسه محرومیت زیادی بود. امیدوار بودم کمیته انضباطی تصاویر را با دقت بیش تری نگاه می کرد.

زیدان در رابطه با گرت بیل و مارکو آسنسیو اظهار کرد: هر دو بازیکن خیلی خوب با تیم تمرین می کنند. چیزی که می خواهیم خوب تمرین کردن است. بازی های زیادی در پیش داریم و باید در طول فصل تغییرات زیادی در ترکیب انجام دهیم. آماده بودن هر یک از بازیکن ها از همه مهم تر است.

سرمربی مادرید درباره لحظات بحث برانگیز بازی گفت: نمی دانستم چه اتفاقی خواهد افتاد. احساسم را نسبت به اتفاقات رخ داده نشان دادم. نمی خواهم درباره داوری صحبت کنم چون یک شغل سخت است اما زمانی که این تصاویر را می بینم خیلی اذیت و ناراحت می شوم.

 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید لالیگا فوتبال