واکنش سائول به شایعه انتقال به بارسلونا

سائول نیگز، ستاره جدید چلسی شایعات انتقال تابستانی به بارسلونا و معاوضه با آنتوان گریزمان را رد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در اواسط فصل تابستان بود که اخباری در مورد احتمال معاوضه بین دو باشگاه بارسلونا و اتلتیکومادرید بر سر آنتوان گریزمان و سائول نیگز مطرح شد که به جایی نرسید. البته در نهایت ستاره فرانسوی بارسلونا راهی اتلتیکومادرید شد و سائول نیگز نیز دیشب در لحظات پایانی پنجره تابستانی برای انتقالی قرضی به تیم چلسی به توافق دست یافت.

سائول نیگز گفت: "از ابتدای فصل نقل و انتقالات تابستانی متوجه شدم که جایی در برنامه های اتلتیکومادرید ندارم و باشگاه خواهان ماندن من نیست که این برایم بسیار دردناک بود. اما حالا قصد دارم با تمام توان به چلسی کمک کرده و سائولی که خودم می خواهم در این تیم باشم. تیم های فوق العاده ای در لیگ برتر انگلیس حضور دارند.

حضور کپا آریزابالاگا در چلسی نیز نقشی مهم در تصمیم گیری من برای انتقال به چلسی داشت. من در حال حاضر بلد نیستم انگلیسی صحبت کنم و فقط می توانم اسم خودم را بگویم، اما می خواهم این زبان را یاد بگیرم. چلسی مدافع عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است و حضور در این تیم فرصت خوبی برای من خواهد بود. من می توانم در پست های مختلفی در خط میانی بازی کنم، اما چلسی به من قول داد در پست خودم به میدان بروم و این برای من بسیار مهم بود.

شایعات انتقال به بارسلونا و معاوضه با آنتوان گریزمان؟ این باشگاه هرگز به صورت جدی برای انتقال من اقدام نکرد و مطبوعات شایعات زیادی از خود نقل می کنند."

تگ ها


آنتون گریزمان سائول نیگز چلسی بارسلونا