واکنش ساری به شایعات برکناری از هدایت یوونتوس

مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس می‌گوید تیمش در دیدار مقابل لاتزیو کار دشواری پیش رو خواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در نخستین دقایق بامداد روز سه شنبه و در چهارچوب حساس‌ترین بازی هفته سی و چهارم سری آ میزبان تیم شگفتی‌ساز این فصل یعنی لاتزیو خواهد بود. اگر چه شاگردان سیمونه اینزاگی در بازی های اخیر عملکرد ناامید کننده ای از خود ارائه داده‌اند اما به طور قطع بیانکونری کار دشواری مقابل آنها پیش رو خواهد داشت.

سرمربی یوونتوس یعنی مائوریتزیو ساری پیش از بازی تیمش مقابل لاتزیو گفت: " لاتزیو فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشته و آنها ثابت کردند که تیم بسیار بزرگی هستند. لاتزیو تیمی است که می‌تواند در یک بازی رو در رو برای هر تیمی مشکل ایجاد کند

رودریگو بنتانکور، ماتیاس دی لیخت و لئوناردو بونوچی همگی به صورت انفرادی تمرین کرده اند بنابراین خواهیم دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد. با این وجود در این لحظه تنها چیز مهم این است که تمرکز خود را حفظ کنیم. مهم نیست چه کسی بازی می کند بلکه کارهایی که تیم انجام می دهد از اهمیت بالایی برخوردار است."

ساری در واکنش شایعاتی که درباره احتمال برکناری او از یوونتوس مطرح می شود نیز گفت: " تا به حال از راننده فرمول ۱ سؤال کرده اید که آیا از سرعت می ترسد؟ این بخشی از کار من است. من چه در صورت پیروزی و چه شکست خوردن احساس خوشبختی می کنم. من با یوونتوس قرارداد دارم و می‌خواهم به آن احترام بگذارم. البته که احتمالاً فشار رسانه‌ای در اینجا نسبت به ناپولی بیشتر است اما در عین حال آینده برای من فعلا دیدار برابر لاتزیو خواهد بود."

تگ ها


مائوریسیو ساری یوونتوس