واکنش ساری به شایعات حضور مسی در یوونتوس

مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس، به شایعات پیرامون حضور لیونل مسی در یوونتوس واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوونتوس فردا در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا به مصاف میلان خواهد رفت. این دیدار به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد که بازی اول در سن سیرو و به میزبانی میلان خواهد بود.

سرمربی ایتالیایی یوونتوس دقایقی پیش در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر میلان شرکت کرد. ساری ابتدا درباره شایعات پیرامون اخراجش از یوونتوس گفت: " این که کار من همیشه به شکل دقیق مورد بررسی قرار گیرد، یک امر طبیعی است. فکر می‌کنم که در ماه فوریه در همه بازی‌ها با مشکلات زیادی برخورد کردیم بنابراین این موضوع واکنش های بیرونی زیادی را به همراه داشت."

ساری در رابطه با دیدار برابر میلان نیز گفت: " فکر می‌کنم که آن‌ها در چند هفته اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته اند مخصوصاً در دربی که بسیار خوب بازی کردند. قطعاً کار دشواری را برابر میلان پیش رو خواهیم داشت."

سرمربی یوونتوس درباره شایعات پیرامون حضور لیونل مسی در یوونتوس نیز گفت: " او بخشی از باشگاه بارسلونا است. به طور قطع اگر من مربی بارسا بودم، با خودم می گفتم که این ساری چه می خواهد؟ با این همه من قصد ندارم که به این سوال شما جواب بدهم."

بیشتر بخوانید:

مطمئن نیستم مسی با بارسلونا تمدید می کند!

بهترین مقصد برای مسی از نظر کاناوارو

 

 

تگ ها


آث میلان لیونل مسی یوونتوس آث میلان آث میلان-یوونتوس سری آ فوتبال