واکنش ساری به شایعه جدایی ویلیان

مائوریتزیو ساری پس از پیروزی مقابل نیوکاسل، در کنفرانس خبری پس از مسابقه حاضر شد....

به گزارش مدال، آبی پوشان لندنی موفق شدند در شب گلزنی پدرو و ویلیان، با نتیجه 2-1 از سد نیوکاسل بگذرند. مائوریتزیو ساری پس از کسب این 3 امتیاز، در کنفرانس خبری حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش فوتبال لندن، مائوریتزیو ساری به سوالات زیر پاسخ داد:

عملکرد چلسی

از نتیجه راضی بودم. از بازی که مقابل تاتنهام به نمایش گذاشتیم نیز همین طور. بازی را خوب آغاز کردیم اما پس از گلزنی فکر کردیم که کارمان راحت است اما این طور نبود. بعد از این که گلزنی کردیم، اتفاقی افتاد که باعث شد بازی خودمان را به نمایش نگذاریم. بازی از لحاظ 3 امتیاز و گل هایی که به ثمر رساندیم، اهمیت داشت. اما فهمیدن این موضوع که چرا پس از گل اول دست از بازی خود کشیدیم، سخت است. در 5 بازی قبلی، در گلزنی مشکل داشتیم. امروز پس از 9 دقیقه به گل رسیدیم. از بازی عادی خود دست کشیدیم و مشکلاتی داشتیم.

واکنش روحی به گل خورده

در گذشته شاید واکنش خوبی به گل های خورده نشان نمی دادیم اما امروز از این لحاظ خوب عمل کردیم. در برابر واتفورد نیز از این لحاظ خوب بودیم. جدا از نتیجه، واکنش ما به گلی که از تاتنهام خوردیم، بهتر بود. در کل فکر می کنم باید روی مسائل روحی خود کار کنیم.

حس ناامیدی هواداران پس از گل خورده را درک کردید؟

البته که نه. من تنها درباره تیمم فکر می کردم. شغل من کسب امتیازات در شرایط دشوار است. تمرکزم روی این مسئله بود. 

نگه داشتن ویلیان

خوب می دانید که ویلیان بازیکن مهمی برای ما است. به نظر من او باید با ما بماند. مانند پدرو نقشی مهم در تیم ما دارد. اودوی نیز در حال تبدیل شدن به یکی از مهم ترین بازیکنان چلسی است. هنگامی که مانند امروز ادن در پست مهاجم بازی می کند، نیاز به وینگر داریم. به پدرو، ویلیان و اودوی نیاز داریم. برای ما ویلیان نقشی اساسی در تیم دارد. 

قرارداد ویلیان

هیچ چیز از قرارداد ویلیان نمی دانم. شاید 12 سال دیگر با چلسی قرارداد داشته باشد. دوست دارید درباره چیزی صحبت کنم که از آن اطلاعی ندارم. 

جانشین فابرگاس

همان طور که دیدید، جورجینیو مشکلاتی داشت اما من بازیکنی در پست او ندارم. هیچ ایده ای ندارم که جای خالی فابرگاس چه زمانی پر خواهد شد. باشگاه به خوبی عقیده من را می داند. به بازیکنی در آن جا نیاز دارم. به تصمیم باشگاه بستگی دارد. کار بیش از این نمی توانم انجام دهم. 

تگ ها


چلسی لیگ برتر فوتبال