واکنش سازمان لیگ فوتسال به احتمال تیمداری استقلال و پرسپولیس

سرپرست سازمان لیگ فوتسال به احتمال تیمداری استقلال و پرسپولیس در این رشته واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، آرش جابری، درباره درخواست استقلال برای تیمداری در لیگ برتر فوتسال گفت: یک درخواستی در این ارتباط رسیده است که باید در جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ مطرح شود. در اولین جلسه، این درخواست مطرح خواهد شد.

وی درباره رایزنی استقلال برای گرفتن امتیاز تیم ستارگان ورامین، تاکید کرد: هر باشگاه می تواند با اجازه هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان و در کمیسیون ماده پنج استان اقدام به فروش امتیاز خود کند.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال تیمداری پرسپولیس و افزایش تیم های لیگ برتر فوتسال به ۱۶ تیم، اظهار کرد: شاید هر درخواست، هزار راهکار داشته باشد. باید ابتدا این را در جلسه هیات رئیسه مطرح کنیم که زمان تشکیل آن مشخص نیست. ما آنقدر مشکل داریم که باید به آنها برسیم. تمام تمرکز ما اتمام مسابقات باقیمانده لیگ است ولی یک درخواستی آمده و اینقدر اذیت می شویم!

جابری در خصوص اقدام مسئولان تیم محمدسیما قم برای واگذاری امتیاز تیم خود به خارج از این استان یادآور شد: چنین چیزی در قانون نیامده که یک باشگاه نمی تواند امتیازش را به خارج از استان انتقال ندهد. به شرط موافقت هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان و بعد از تشکیل کمیسیون ماده پنج، این امر شدنی است.

بیشتر بخوانید:

آخرین تلاش های مدیرعامل استقلال برای توافق با شفر

دستبرد تاریخی پرسپولیس به خزانه باشگاه سپاهان!

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتسال فوتسال آرش جابری فوتبال