واکنش سانچو به کورس با مدافع ۴۱ ساله آندورا

جیدون سانچو، وینگر تیم ملی انگلیس، نسبت به کورسی که با ایلدفونس لیما، مدافع میانی تیم ملی آندورا، داشت واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو تیم انگلیس و آندورا روز شنبه در چارچوب مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف یکدیگر رفتند و این بازی در نهایت با پیروزی ۰-۵ شاگردان گرت ساوت گیت به پایان رسید. بن چیلول، بوکایو ساکا، تامی آبراهام، جیمز وارد پراوز و جک گریلیش در این بازی گلزنی کردند.

چیلول، گریلیش، آبراهام و سانچو پس از این بازی در کنار هم نشستند و نسبت به گل‌ها و لحظات مهم بازی در محوطه جریمه دو تیم واکنش نشان دادند و سپس این ویدیو را در یوتیوب منتشر کردند.

یکی از صحنه‌هایی که سانچو و آبراهام درباره آن صحبت کردند، صحنه‌ای بود که این بازیکن شماره ۲۵ منچستریونایتد موفق شد در کورس با ایلدفونس لیما، مدافع ۴۱ ساله آندورا، برنده شده و از سد این بازیکن عبور کند.

لیما که ۱۳۲ بازی ملی در کارنامه دارد و در فوتبال آندورا از این نظر رکورددار است سعی کرد خودش را به این مهاجم سرعتی منچستریونایتد برساند اما در نهایت لحظاتی پس از این کورس به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ از زمین بازی بیرون رفت.

سانچو در ویدیوی ضبط شده پس از بازی که در یوتیوب منتشر شد درباره این صحنه گفت:« می‌دانید چیست، شما حتی نمی‌توانید به این صحنه و اتفاقی که برای حریف مستقیم من رخ داد بخندید. این مرد ۴۱ ساله است. بعضی از افراد حتی نمی‌توانند به این سن برسند.»

لیما که پیش از این سابقه حضور در رایو وایکانو را دارد پس از بازی با انتشار تصویری به شوخی با این اتفاق پرداخت و نوشت:« دفعه بعد سعی کن سرعتت را پایین بیاوری.»

تگ ها


جیدون سانچو تیم ملی انگلیس فوتبال جهان فوتبال