واکنش سایت خبری پانیونیوس به بازگشت انصاری‌فرد

سایت خبری باشگاه پانیونیوس به اخبار رسانه های یونانی مبنی بر بازگشت ملی پوش ایرانی المپیاکوس به تیم سابقش واکنش نشان داد ......

سایت خبری باشگاه پانیونیوس به اخبار رسانه های یونانی مبنی بر بازگشت ملی پوش ایرانی المپیاکوس به تیم سابقش واکنش نشان داد.

به گزارش  مدال به نقل از خبرگزاری  تسنیم، امروز (دوشنبه) رسانه های یونانی با انتشار اخباری از احتمال بازگشت کریم انصاری فرد به تیم پانیونیوس خبر دادند.

در این میان سایت خبری منتسب به باشگاه پانیونیوس آتن نوشته است:  در 24 ساعت گذشته رسانه های ایرانی و یونانی از بازی دوباره کریم انصاری فرد، مهاجم فعلی تیم المپیاکوس به تیم پانیونیوس گزارش هایی منتشر کردند. مهاجم ایرانی جایی در انتخاب های بسنیک هاسی (سرمربی آلبانیایی المپیاکوس) ندارد و می خواهند این تیم را ترک کند.

در ادامه این خبر آمده است: البته طبق اخباری از منابع درونی باشگاه المپیاکوس، کریم انصاری فرد با توجه به عدم حضور در ترکیب اصلی تیم المپیاکوس تمایل خود را برای بازگشت به تیم پانیونیوس و عدم انتقال به تیم دیگری ابراز کرد.

سایت خبری باشگاه پانیونیوس در ادامه با اشاره به گزارش رسانه های ایرانی مبنی بر حضور کریم انصاری فرد در یکی از تیم های پانیونیوس با ناتینگهام فارست انگلیس (تیم دوم مالک باشگاه المپیاکوس) آورده است: باید منتظر باشیم و ببینیم آیا پیشرفتی در پرونده انتقال کریم انصاری فرد ایجاد خواهد شد و شاید شاهد حضور دوباره این مهاجم ایرانی در نیوازمیرنا باشیم.

قرارداد کریم انصاری فرد با باشگاه المپیاکوس تا 2 فصل دیگر معتبر است و انتقال احتمالی او به پانیونیوس قرضی خواهد بود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال