واکنش ستاره آرژانتینی به دریافت جایزه خوک طلایی

ستاره آرژانتینی تیم آث میلان بعد از هفته ناموفقی که در لیگ ایتالیا سپری کرد، جایزه خوک طلایی را ازآن خودش کرد ......

ستاره آرژانتینی تیم آث میلان بعد از هفته ناموفقی که در لیگ ایتالیا سپری کرد، جایزه خوک طلایی را ازآن خودش کرد.

ورزش 11 - گونسالو ایگواین ستاره آرژانتینی تیم آث میلان بعد از درگیری که با داور دیدار با یوونتوس داشت از زمین مسابقه اخراج شد تا روز بد خود را تکمیل کرده باشد. هیگواین در این دیدار یک ضربه پنالتی هم برای میلان از دست داد تا کاملا روز بدی را مقابل تیم سابق خود تجربه کرده باشد. این ستاره آرژانتینی انگیزه بالایی برای این دیدار داشت که عملکرد کاملا نا امید کننده ای از خود به جای گذاشت.

 

اما این پایان کار برای هیگواین نبود و به علت رفتار غیر ورزشی در دیدار با یوونتوس دو جلسه از همراهی میلان محروم شد تا هفته کابوس وارش تکمیل شود. از همین رو  Striscia La Notizia  جایزه خوک طلایی هفته را به هیگواین اختصاص داد.

 

ستاره آرژانتینی میلان در این مورد اظهار داشت:

 

"فصل پیش وقتی در یوونتوس بازی می کردم یک هفته این جایزه را به من تعلق دادید که از همان هفته درخششم آغاز شد و توانستم گل های زیادی را برای تیمم به ثمر برسانم. در واقع طلسم ناکامی هایم با گرفتن این جایزه شکست و به دوران اوجم برگشتم. این جایزه برای من خوش یمن است و بعد از این روند خوبی را آغاز خواهم کرد. هواداران میلان به من محبت فراوانی دارند و شرایطم را درک می کنند و از اینکه اینگونه مرا مورد حمایت قرار می دهند افتخار می کنم و این باعث سربلندی من است."

تگ ها


گونزالو هیگواین آث میلان سری آ فوتبال