واکنش ستاره انگیسی به پیشنهاد منچستریونایتد

جیدون سانچو ستاره جوان تیم ملی انگلیس و باشگاه دورتموند مشتریان بزرگی دارد که یکی از آنها منچستریونایتد است، با این حال او می‌گوید تمام تمرکز خود را معطوف زنبورهای وستفالن کرده است....

به گزارش مدال؛ «جیدون سانچو» ستاره جوان و آینده‌دار باشگاه دورتموند پس از بازی برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا به مصاحبه پرداخت و درباره آینده خود صحبت کرد.

وینگر جوان انگلیسی که علاقه‌مندان بزرگی در سطح اروپا دارد درباره آینده‌اش گفت: «نمی‌توانم درباره آینده چیزی بگویم. بازی به بازی جلو می‌روم. می‌خواهم تمام توانم را برای دورتموند خرج کنم. می‌خواهم با دورتموند به قهرمانی برسم. همه چیز در کارنامه‌ام‌ به سرعت جلو رفت اما در تیم بزرگی هستم و تواضع دارم.»

روز گذشته بود که «ESPN» مدعی شد که اولین هدف شیاطین سرخ در فصل نقل و انتقالات تابستان 2020، بازیکن با استعداد تیم دورتموند و تیم ملی انگلستان است و حال باید دید چه اتفاقاتی در تابستان آینده انتظار او را می‌کشد.

بیشتر بخوانید:

اهداف منچستر برای فصل نقل و انتقالات سال آینده چه کسانی هستند؟

تگ ها


جیدون سانچو سانچو منچستریونایتد شیاطین سرخ زنبور‌ها دورتموند اخبار نقل و انتقالات شایعات نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان جیدن سانچو منچستر یونایتد بورسیا دورتموند Bundesliga لیگ برتر فوتبال