واکنش ستاره اینتر به رسیدن به رکورد رونالدو

ادین ژکو، ستاره بوسنیایی اینتر تاکید کرد تحت هر شرایطی با تمام توان در زمین حاضر می شود....

به گزارش "ورزش سه"، ادین ژکو دیشب در شرایطی وارد میدان شد که ساسولو با یک گل از اینتر جلو بود، اما او ۳۰ ثانیه بعد از ورود به زمین موفق به گلزنی شده و در ادامه یک پنالتی هم گرفت تا نراتزوری به پیروزی ارزشمندی دست پیدا کند. ادین ژکو حالا تبدیل به اولین خرید جدید اینتر پس از رونالدو در فصل ۹۸-۱۹۹۷ شده که در هفت بازی ابتدایی سری آ در لباس این تیم حداقل شش بار موفق به گلزنی شده است. او مدعی شد انتظار چنین درخششی را داشته و اینتر به همین این بازیکن را جذب کرده است.

ادین ژکو گفت: "ما برای تغییر سرنوشت بازی وارد میدان شدیم و این چیزی است که سرمربی از ما می خواهد. اینتر ما با استعدادی زیادی در رختکن دارد و همگی نمی توانند همیشه در زمین حاضر باشند. اما هر زمان در ترکیب قرار می گیرید باید با ۱۰۰ درصد توان بازی کنید و این همان کاری است که ما دیشب انجام دادیم و در نهایت این تغییرات نتیجه داد.

رسیدن به رکورد رونالدو؟ من انتظار چنین شروع قدرتمندی را داشتم، زیرا از ویژگی های خود باخبرم و می دانم که به همین دلیل اینتر با من قرارداد بست. من چه در ترکیب ثابت باشم و چه بازیکن تعویضی، با تمام توان در میدان حاضر می شوم."

اینتر در هر ۱۲ بازی اخیر خود در سری آ حداقل دو گل به ثمر رسانده که این رکورد جدید باشگاه پس از ۱۱ بازی از سال ۱۹۴۳ است. اما نراتزوری هنوز در دو بازی لیگ قهرمانان موفق به گلزنی نشده است و ادین ژکو در این رابطه توصیح می دهد: "هیچ دلیل و توضیحی وجود ندارد و راحت می توان از مبل جلوی تلویزیون قضاوت کرد. متأسفانه ما هنوز در لیگ قهرمانان گل نزده ایم، اما این یک پیروزی مهم در سری آ بود."

تگ ها


اینتر میلان آ اس رم ادین ژکو