واکنش ستاره سابق شیاطین سرخ به پیشنهاد مربیگری در منچستریونایتد

گری نویل ستاره سابق تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستریونایتد در توئیتر به پرسش‌های برخی هواداران پاسخ داد و در این بین واکنش او به سوالی در خصوص مربیگری در یونایتد بسیار جالب توجه بود....

به گزارش مدال؛ «گری نویل» مدافع راست سابق باشگاه منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس و کارشناس فعلی شبکه «اسکای اسپورتس» در پرسش و پاسخی توئیتری با هواداران خود شرکت کرد. در بخشی از این پرسش و پاسخ، او در جواب به این سوال که «اگر منچستریونایتد برای سرمربیگری به او پیشنهاد ارائه دهد چه خواهد کرد؟» اینگونه پاسخ داد: «یک مایل خواهم دوید اما چنین پیشنهادی هیچوقت به من ارائه نخواهد شد!» در ادامه نویل بیان کرد که به خوبی می‌داند حتی در صورت جدایی «اوله‌گونار سولسشر» مربیان دیگری در لیست شیاطین‌سرخ هستند و نام او در اواخر لیست قرار خواهد داشت.

گری نویل در پاسخ به پرسشی که نوشته بود «بدترین برگه‌ای که امضا کرده، چه بوده است؟» هم دست به افشاگری زد و با اعتراف در خصوص اشتباهش گفت: «برگه قرارداد با والنسیا!»

مدافع راست پیشین شیاطین سرخ در خصوص جدال یونایتد و لستر هم نوشت: «هواداران تاحدی نا امید شده‌اند. ما با فرگوسن موفقیت عظیمی داشتیم اما شش یا هفت مسابقه است که اوضاع خوب پیش نرفته. برخی احساس می‌کنند تیم در مسیر درست نیست اما من فکر می‌کنم روند تیم درست است و این تیم پر از جوانان با استعداد است و باید به آن‌ها زمان داد.»

بیشتر بخوانید:

منچستریونایتد به دنبال پدیده ایتالیایی

تگ ها


گری نویل منچستریونایتد شیاطین سرخ اوله گونار سولسشر والنسیا فوتبال جهان توئیتر منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال