Banner

واکنش ستاره شهرخودرو به نتایج ضعیف این تیم در آسیا

مهاجم شهرخودرو می گوید این تیم می تواند از گروه خود صعود کند....

به گزارش مدال، محمدرضا خلعتبری در مورد نتایج ضعیف شهرخودرو در هفته های اخیر می گوید: ببنید همیشه تیمی که برای اولین بار در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می کند همین شرایط را دارد و کار سخت است چون ما در بازی های بین المللی بی تجربه هستیم.

او ادامه داد: ما از تیم های کوچکی شکست نخوردیم، بعد از دو برد مهم در مرحله پلی آف در مرحله گروهی از الهلالی شکست خوردیم که چند ماه پیش قهرمان آسیا شده بودیم و بعد هم از قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شکست خوردیم.

مهاجم شهرخودرو در مورد شکست برابر پاختاکور هم می گوید: شما ببینید ما در بازی با پاختاکور بازی خیلی خوبی انجام دادیم و چند موقعیت داشتیم و نیمه اول می توانستیم از آنها استفاده کنیم. ضمن اینکه به نظرم گل اول و سوم این تیم آفساید بود. با این حال مطمئن هستم به مرور زمان بهتر می شویم.

خلعتبری در مورد انتقادهایی که به مجتبی سرآسیایی سرمربی شهرخورو می شود هم گفت: به هرحال آقا یحیی از تیم ما رفته است و من برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم ولی آقای سرآسیایی قبل از اینکه سرمربی ما باشد رفیق ما است و اینطور نیست که او مقصر نتایج ما باشد. ایشان ترکیب را مشخص می کند و وقتی بازیکنان نمی توانند وظایفشان را انجام بدهند دیگر مقصر ایشان نیست. مطمئن باشید ما از این روزها عبور می کنیم و نتایج بهتری کسب می کنیم.

مهاجم شهرخوردو در مورد حذف احتمالی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا هم می گوید: من تجربه این شرایط را با سپاهان هم داشتم و ما در دو بازی ۸ گل دریافت کردیم. با این حال مطمئن باشید اگر الشباب الاهلی را شکست بدهیم با دو بازی که در دور برگشت در مشهد داریم می توانیم نتایج خوبی بگیریم و به دور بعد صعود کنیم.

خلعتبری در مورد شانس کسب سهمیه آسیایی تیمش هم می گوید: شک نکنید ما شانس داریم و در این مساله تردید نکنید. آقای حمیداوی به عنوان مالک باشگاه خیلی برای ما زحمت می کشد و شکست برابر فولاد هم به دلیل خستگی ما بود. انشاالله می توانیم در ادامه راه نتایج خوبی بگیریم و بازهم سهمیه آسیایی کسب کنیم.

بیشتر بخوانید:
عصبانیت یحیی از غیبت مهاجم پرسپولیس در تمرینات
میزان دقیق مصدومیت دیاباته بعد از ام‌ آر آی مشخص می شود
ستاره سپاهان با بازی با پرسپولیس می رسد؟ 

تگ ها


محمدرضا خلعتبری شهرخودرو فوتبال ایران لیگ قهرمانان آسیا اخبار شهرخودرو الهلال شهر خودرو پاختاگور تاشکند AFC Champions League فوتبال