واکنش ستاره های بایرن به تیم منتخب فیفا

ستاره های بایرن مونیخ از حضور در تیم منتخب جهان ابراز رضایت کرده اند....


به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ با فتح سه گانه سال فوق العاده را پشت سر گذاشت و آلفونسو دیویس، رابرت لواندوفسکی و جاشوا کیمیچ در این مسیر نقش مهمی را ایفا کردند. نام این سه بازیکن در لیست ۱۱ نفره تیم منتخب سال ۲۰۲۰ از سوی فیفا قرار گرفته و آنها نیز به کسب این دستاورد واکنش نشان داده اند.

آلفونسو دیویس در مورد حضور تیم منتخب سال گفت: "من در حال حاضر رویای فوتبالی ام را زندگی می کنم. من در سن ۱۹ سالگی جام های زیادی را در عرصه تیمی و همچنین به صورت عناوین انفرادی فراوانی کسب کرده ام. قرار گرفتن در تیم منتخب سال خوشحال کننده است."

جاشوا کیمیچ نیز در این خصوص گفت: "وقتی کوچک تر بودم همیشه تیم منتخب ۱۱ بازیکن سال را نگاه کرده و در آن زمان به نظر می رسید که رسیدن به این هدف برایم خیلی دور از دسترس باشد. اما حضور در این تیم با وجود این همه نام بزرگ، احساس بسیار خوبی به من می دهد."

رابرت لواندوفسکی، مرد سال جهان نیز اینگونه واکنش نشان داد: "حضور در جمع ۱۱ بازیکن برتر جهان معنای زیادی دارد. شما این همه نام بزرگ را می بینید. من بسیار خوشحالم که می توانم در کنار هم تیمی هایم از بایرن مونیخ در بین این جمع حضور داشته باشم."

تگ ها


بایرن مونیخ جاشوا کیمیچ روبرت لواندوفسکی