واکنش سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن به عدم حضور تماشاگران در استادیوم فولادشهر

احمدی جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن نسبت به عدم حضور تماشاگران این تیم در مسابقه هفته اول لیگ نوزدهم واکنش نشان داد....

واکنش سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن به عدم حضور تماشاگران در استادیوم فولادشهر

به گزارش مدال، احمد جمشیدی با بیان اینکه به دلیل حضور ذوب‌آهن در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا روند تکمیل ورزشگاه فولادشهر طول کشیده است، اظهار داشت: علت تأخیر در تکمیل الزامات ورزشگاه فولادشهر این بود که ما درگیر مسابقات آسیایی بوده و تمام تمرکزمان را روی موفقیت در این رقابت‌ها گذاشته بودیم. از طرفی چون مجبور بودیم در خارج از کشور میزبان النصر باشیم، از مدیرعامل باشگاه گرفته تا اعضای هیئت‌مدیره و سایر عوامل اجرایی به دنبال برگزار شدن بازی به نحو احسن در کشور قطر بودند، هرچند متأسفانه نتیجه لازم را نگرفتیم اما باید کار خود را به نحو احسن انجام می‌دادیم.

وی با بیان اینکه نواقص فعلی ورزشگاه فولادشهر، گیت‌های ورودی و دوربین‌های امنیتی هستند که هنوز نصب و راه‌اندازی نشده‌اند، خاطرنشان کرد: اگر ورزشگاه فولادشهر شرایط میزبانی را ندارد، چطور AFC این ورزشگاه را تایید کرده و فصل قبل بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در آن برگزار شده است؟ قوانین را قبول داریم و می‌دانیم که باید گیت‌های ورودی و دوربین‌های امنیتی نصب و راه‌اندازی شود و همچنین ضلع جنوبی ورزشگاه تکمیل گردد که تقریباً 90 درصد آن هم انجام شده است، اما اینکه در شرایط فعلی به این میزان حساسیت نشان داده و به خاطر گیت‌‌ها و  دوربین‌ها میزبانی از ذوب‌آهن گرفته شود، درست نیست. اگر مشکل گیت‌ها و دوربین‌های امنیتی است که هر 2 موارد برای حضور تماشاگران است و ما راضی هستیم که بازی‌ بدون تماشاگر برگزار شود.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن ادامه داد: ما در حال انجام اقدامات لازم بوده و تابع قانون هستیم، اما این سخت‌گیری‌ها تا حدودی باید کمتر شود تا تیمی که تازه از رقابت‌های آسیایی خارج شده و نیازمند روحیه است، به مشکل برنخورد و تازه بفهمد که باید خارج از اصفهان بازی کند.

وی در پاسخ به این پرسش که فکر نمی‌کنید حضور ذوب‌آهن در رقابت‌های آسیایی نوعی توجیه برای به موقع آماده نشدن ورزشگاه است،گفت: نمی‌گویم که دلیل قانع‌‌کننده‌ای است، اما باید این را در نظر بگیرند که اگر تیم درگیر رقابت‌های آسیایی نبود، قطعاً پیشرفت کار در ورزشگاه فولادشهر بیشتر از شرایط فعلی بود و باید این مسئله را بپذیرند تیمی که درگیر رقابت‌های آسیایی است، تا حدودی شرایط سخت‌تری نسبت به سایر تیم‌ها دارد.

جمشیدی در پاسخ به اینکه سازمان لیگ با درخواست ذوب‌آهن برای برگزاری بازی بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه فولادشهر موافقت کرده است یا خیر، تصریح کرد: از طریق مدیرعامل باشگاه پیگیری‌های لازم در این مورد حال انجام است و ان‌شاءالله توافق مسئولان سازمان لیگ را می‌گیریم و بازی در فولادشهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به بیانیه چند روز گذشته سازمان لیگ درباره درخواست‌های آذری برای پرداخت شدن حق تبلیغات محیطی و بدهکار دانستن این باشگاه، گفت: بر اساس مدارک و مستندات موجود در باشگاه، ما از سازمان لیگ طلب داریم و در این هفته نیز مدیرعامل باشگاه این مورد را پیگیری کرده و حق ذوب‌آهن را مطالبه می‌کنیم. اگر همان‌طور که سازمان لیگ گفته است، بدهکار باشیم، بدهی‌مان را پرداخت می‌کنیم. تابع قانون هستیم و نظم و انضباط قوانین اداری در باشگاه ذوب‌آهن حاکم است و این‌طور نیست که روی هوا بگوییم بدهکار و یا طلبکار هستیم. اگر بدهکار باشیم، بدهی‌مان را پرداخت می‌کنیم ولی اگر طلبی داشته باشیم خواهش می‌کنیم که حق باشگاه پرداخت شود.

این در حالی است که سعید آذری مدیرعامل و احمد فقیهی معاون فنی باشگاه ذوب آهن امروز از پروژه تکمیل سکوهای ضلع جنوبی ورزشگاه ذوب آهن بازدید کردند!

بیشتر بخوانید:
اعلام تیم منتخب هفته آسیا بدون نماینده‌ای از ایران

تگ ها


اخبار ذوب آهن استادیوم فولادشهر ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال