واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال به ماجرای جنجالی امروز

ساعاتی می شود که بار دیگر اتفاقات دیدار پرسپولیس و سپاهان به صدر اخبار رسانه های ورزشی کشور بازگشته است....

به گزارش مدال، امروز ظهر باشگاه پرسپولیس خبری روی خروجی سایت خود با این مضمون قرار داد که تیم فوتبال این باشگاه در اولین بازی فصل مقابل پارس جنوبی جم با حضور هواداران بازی خواهد کرد؛ این موضوع برخلاف آن چیزی بود که اهالی فوتبال می پنداشتند و بلافاصله اکثر رسانه ها بار دیگر به خبری که در تاریخ 17 مردادماه روی سایت فدراسیون منتشر شده بود، مراجعه کردند و با تغییری در خبر مواجه شدند. بر اساس این تغییر، دو تیم پرسپولیس و سپاهان با محرومیت تعلیقی روبرو شده اند و این یعنی در اولین بازی فصل می توانند هوادارانشان را در ورزشگاه در کنار خود داشته باشند.

امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال برای پاسخ به این موضوع روی خط اخبار ورزشی شبکه سوم سیما آمد و در این رابطه توضیح داد: « واقعیت این است که هیچ دستکاری‌ای در کار نبوده است؛ پس از دقایقی که خبر روی سایت فدراسیون بالا رفت، خبر تکمیلی که حاوی حکم تعلیقی بود، روی سایت بارگذاری شد. برای اینکه این شائبه به طور کامل از بین برود و این نگاه اصلا شایسته جامعه فوتبال نیست، امروز در سایت فدراسیون فوتبال دستوری که از سازمان لیگ به فدراسیون ارسال شده بود، را منتشر کردیم که همان 17 تیرماه ساعت 17:50 دقیقه است. باشگاه پرسپولیس و سپاهان می توانند این موضوع را تایید کنند. خبر در وهله اول به طور کامل منتشر نشده ولی در ادامه خبر تکمیل شده است.»

امروز حسین عبداللهی دبیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مصاحبه ای عنوان کرده بود که رای همان است و اگر پرسپولیسی ها بخواهند که با حضور هوادارنشان بازی کنند، می توانند در استیناف به رای صادر شده اعتراض کنند. علوی در واکنش به این سوال بیان کرد:« در همان رای ابتدایی که صادر شد، این موضوع که محرومیت دو تیم قابل تجدید نظر است، ذکر شد و صحبت های آقای عبداللهی در همین زمینه بوده است. در فضای کلی اما حکم همان روز اصلاح و تکمیل شد و تعلیق بودن رای به دو باشگاه اعلام شد.»

اخبار مرتبط:

توضیح فدراسیون فوتبال درباره عدم محرومیت پرسپولیس و سپاهان + عکس

کلکسیون تخلفات فاجعه‌بار در دو بازی و یک جلسه محرومیت تعلیقی؟

 

تگ ها


علوی فدراسیون فوتبال امیر مهدی علوی فدراسیون فوتبال ایران پرسپولیس پارس جم جنوبی پرسپولیس پارس جنوبی جم فوتبال