واکنش سرمربی آرسنال به احتمال خرید در زمستان

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال مدعی شد پیر آمریک اوبامیانگ قطعا در بازی مقابل منچسترسیتی غایب خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال شرایط خوبی در لیگ برتر نداشته و کسب موفقیت در جام اتحادیه را می توان از معدود شانس های فتح جام از سوی این تیم در فصل جاری دانست. اخباری در مورد احتمال انتقال بازیکنانی مانند ایسکو به این تیم منتشر شده و میکل آرتتا مدعی شد آنها با بررسی شرایط بازار برنامه ریزی خواهند کرد.

میکل آرتتا گفت: "احتمال خرید زمستانی؟ کار من این است که از این تیم و بازیکنانی که در اختیار داریم نهایت استفاده را ببرم. ما می دانیم که چه هدفی داریم و با علم به شرایط بازار و آنچه که تجربه کرده ایم، سعی در اجرای برنامه خود برای تقویت تیم در فصل زمستان داریم.

دیدار برابر منچسترسیتی؟ پیر آمریک اوبامیانگ احساس خیلی بهتری نسبت به چند روز قبل دارد. شرایط او دیروز خیلی مثبت تر از دو روز گذشته بود. طی چند روز آینده ازمایشات دیگری انجام خواهد شد و خواهیم دید که چه زمانی امکان استفاده از اوبامیانگ در ترکیب ثابت آرسنال وجود دارد. خود او نیز می داند که چقدر برای ما مهم است، اوبامیانگ احساس مسئولیت داشته و تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا هرچه سریعتر شرایط بازی کردن را پیدا کند.

البته قطعا اوبامیانگ در بازی مقابل منچسترسیتی جایی در ترکیب آرسنال نخواهد داشت و به این دیدار نمی رسد. البته ما در مورد چند پست دیگر هم تردید داریم و هنوز در مورد ترکیب اصلی به طور کامل جمع بندی نکرده ایم.

تگ ها


مایکل آرتتا آرسنال