واکنش سرمربی ایتالیا به شایعه حضور در اینتر و یوونتوس

روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیا پیشنهادات برای بازگشت به عرصه باشگاهی را رد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایتالیا در چارچوب رقابت های لیگ ملت های اروپا در روز جمعه چهار سپتامبر در مقابل بوسنی و هرزگوین در فلورانس به میدان رفته و سپس روز دوشنبه هفت سپتامبر به هلند سفر می کند. اردوی آتزوری آغاز شده و روبرتو مانچینی در مورد شرایط تیمش صحبت کرده است.

روبرتو مانچینی گفت: "من بسیار خوشحالم که به کمپ تیم ملی بازگشته ام و آماده تلاش دوباره هستم. دیدار مقابل بوسنی آزمون آسانی نخواهد بود و من به یاد دارم که این تیم سال گذشته در دیدار مقابل ما در تورین ابتدا پیش افتاده بود، بنابراین ما نیاز به تمرکز داریم و باید چشمان خود را باز نگه می داریم. پس از آن می توانیم به بازی برابر هلند فکر کنیم.

من این بار بازیکنان بیشتری را از حد معمول فراخوانده ام زیرا ما شرایط بسیاری از آنها را نمی دانیم، اما می توانیم آنها را قبل از مسابقات اکتبر و نوامبر ارزیابی کنیم. بدون شک ما در هنگام انتخاب بازیکنان باید سطح آمادگی جسمانی شان را در نظر بگیریم. من هنوز هم فکر می کنم یک بازیکن باکیفیت حتی بدون توانایی ۹۰ دقیقه بازی کردن می تواند در ترکیب تیم نقش آفرینی کند، بنابراین خواهیم دید که چه اتفاقاتی رخ می دهد.

شایعات حضور در اینتریا یوونتوس؟ من هیچ پیشنهادی دریافت نکرده ام. هدف من این است که ایتالیا فوتبال خوبی ارائه دهد و به مرحله نهایی لیگ ملت های اروپا برسد، تا به حال عملکرد خوبی داشته ایم و البته جای پیشرفت هم وجود دارد."

تگ ها


روبرتو مانچینی تیم ملی ایتالیا