واکنش سرمربی اینتر به جذب روملو لوکاکو

به دنبال تمایل باشگا اینترمیلان برای به خدمت گرفتن لوکاکو مهاجم تیم فوتبال منچستریونایتد، آنتونیو کونته سرمربی این تیم در این خصوص توضیحاتی را ارائه داد...

سرمربی تیم فوتبال اینتر گفت: لوکاکو بازیکن منچستریونایتد است. می‌دانیم که بازار در جریان است و باشگاه تلاش می‌کند ترکیب تیم را تکمیل کند.

به گزارش مدال، آنتونیو کونته همچنان امیدوار است انتقال روملو لوکاکو به اینتر عملی شود.
لوکاکو هدف اول نقل و انتقالات اینتر در تابستان 2019 به شمار می‌رود. کونته از زمانی که هدایت نراتزوری را بر عهده گرفته، کاملا شفاف خواسته‌هایش را با مدیریت باشگاه در میان گذاشته است. از جمله اینکه در تیم او جایی برای ایکاردی و ناینگولان نیست و این دو بازیکن چاره‌ای جز ترک تیم ندارند. اینتر تاکنون توفیقی در جذب لوکاکو که منچستریونایتد رقم بالایی برای فروشش درخواست کرده، نداشته اما به تلاش‌هایش ادامه می‌دهد.
به گزارش سایت گل، کونته پس از پیروزی اینتر مقابل پاری سن ژرمن گفت:
همان طور که همیشه گفتم، صحبت درباره لوکاکو یعنی صحبت درباره بازیکن یک تیم دیگر و این کار درست نیست چون معنایش بی احترامی به بازیکن و باشگاهش است. لوکاکو بازیکن منچستریونایتد است. می‌دانیم که بازار در جریان است و باشگاه تلاش می‌کند ترکیب تیم را تکمیل کند. هم در زمینه ورودی‌ها هم خروجی‌ها. مثل همیشه اعتماد زیادی به باشگاه دارم. فعلا مهم ترین چیز این است که از عملکرد بازیکنانم خوشحالم.
در تلاش هستیم تا یک تیم مستحکم و اساسی بسازیم. اینکه برای تکمیل کردن تیم به بازار برویم یک اتفاق اجتناب ناپذیر است ولی مهم این است که ورودی‌ها خیلی خوب در تیم جا بیفتند و همان ذهنیتی را داشته باشند که این تیم لازم دارد.

بیشتر بخوانید:

رونمایی از دستمزد نجومی بیل در چین؛ ستاره ولزی رکورد مسی را می‌شکند؟

تگ ها


اینتر میلان منچستر یونایتد روملو لوکاکو آنتونیو کونته سری آ ایتالیا لیگ برتر انگلیس اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا نقل_و_انتقالات منچستریونایتد روملو لوکاکو منچستر یونایتد اینتر میلان سری آ لیگ برتر فوتبال