واکنش سرمربی تاتنهام به اظهارات ژوزه مورینیو

پس از صحبت‌های ژوزه مورینیو در مورد مدعیان قهرمانی فصل جدید لیگ برتر، مائوریتسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام به اظهارات وی واکنش نشان داد...

واکنش سرمربی تاتنهام به اظهارات ژوزه مورینیو

به گزارش مدال، ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی که در حال حاضر به عنوان کارشناس ورزشی در یکی از شبکه‌های تلویزیونی مشغول به کار است در اظهارنظری درباره تیم‌های مدعی کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس به نام‌های منچستر سیتی، تاتنهام، لیورپول و تیم دوم منچستر سیتی اشاره کرده بود، موضوعی که حرف و حدیث فراوانی را در محافل رسانه‌های بریتانیا به همراه داشت.

در تازه‌ترین واکنش به این صحبت‌ها، مائوریتسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام در نشست خبری خود پیش از دیدار با منچستر سیتی در لیگ برتر اظهار داشت: من مو را دوست دارم. همه ما می‌دانیم که او چقدر زیرک و باهوش است و البته گاهی او خنده‌دار هم صحبت می‌کند. این مسائل است که باعث شده است که او یکی از بهترین سرمربیان حال حاضر فوتبال جهان باشد.
وی افزود: از نگاهی که او نسبت به تیم ما دارد سپاسگزار هستیم و به نظر او احترام می‌گذارم. او به پتانسل تیم ما باور داشته و این موضوع برای ماه خیلی اهمیت دارد و می‌تواند باعث افزایش خودباوری و روحیه ما شود.
مائوریتسیو پوچتینو به عنوان سرمربی تاتنهام در آخرین بازی خود مقابل منچستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا موفق به حذف شاگردان پپ گواردیولا شد و در نهایت تاتنهام به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید و نایب قهرمان شد.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات اروپا؛ انزونزی به گالاتاسرای پیوست

تگ ها


تاتنهام مائوریسیو پوچتینو لیگ برتر انگلیس ژوزه مورینیو تاتنهام لیگ برتر فوتبال