واکنش سرمربی تیم‌ملی ایتالیا به کاپیتانی بالوتلی

بالوتلی پس از 4 سال دوری از تیم ملی، در دیدار دوستانه مقابل عربستان سعودی به میادین بازگشت و موفق به گلزنی نیز شد ......

بالوتلی پس از 4 سال دوری از تیم ملی، در دیدار دوستانه مقابل عربستان سعودی به میادین بازگشت و موفق به گلزنی نیز شد. بنری در داخل ورزشگاه قرار داشت که شعار نژادپرستانه «کاپیتان من خون ایتالیایی دارد» روی آن حک شده بود و منظور بنر نیز بالوتلی بود. بالوتلی نیز نسبت به این بنر واکنش نشان داد و آن را شرم آور دانست و حالا مانچینی از احتمال انتقال بازوبند به سوپرماریو خبر داد.
او گفت:" در تیم ملی، بازوبند همیشه به بازیکنی می‌رسد که بیشترین بازی را انجام داده است. اگر بالوتلی در ترکیب اصلی بود و بیش از دیگر بازیکنان، بازی ملی داشت، کاپیتان خواهد بود. بنری که در ورزشگاه سنت گالن دیدیم خیلی زشت بود و این اتفاقات نباید هیچگاه در فوتبال رخ دهند. در هر صورت، بازی کردن بالوتلی در دیدار دوستانه مقابل فرانسه بعید است."
بالوتلی در فکر بازگشت به ایتالیا است و مانچینی در این رابطه گفت:" اگر ماریو نیس را ترک کند، پیدا کردن باشگاهی که بتواند در او ثابت بازی کند موضوع مهمی است. گلزنی و ادامه این روند رو به رشد باید اولین موضوع در ذهن او باشد."

تگ ها


ماریو بالوتلی ایتالیا فوتبال