واکنش سرمربی تیم ملی کشتی به کسب عنوان سومی

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد پس از کسب عنوان سومی رقابتهای جهانی ۲۰۲۱ نروژ از تمامی کشتی‌گیران اعزامی اظهار رضایت کرد و عملکرد آنان را مطلوب خواند....

بر همین اساس پس از کسب عنوان سومی ایران در رقابت‌های جهانی، پژمان درستکار سرمربی تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: من این پیروزی و موفقیت‌های تیم ملی را به همه مردم که صاحب این پیروزی هستند تبریک گفته و امیدوارم از جامعه کشتی این بردها را بپذیرند. ما تیم جوان و با میانگین سنی ۲۲ سال داریم، ولی با این همه اوصاف می‌توانستیم حتی در اوزان ۶۱ و ۷۰ کیلوگرم نتایج بهتری را بگیریم و شانس قهرمانی را هم داشته باشیم.

وی تصریح کرد: ما از نظر تیمی سه طلا، سه نقره و یک برنز کسب کردیم و تعداد طلاهای‌مان با آمریکا و روسیه برابر بود. این لطف خدا و اهل بیت است. جا دارد از شخص علیرضا دبیر تشکر ویژه‌ای داشته باشم که در همه جور حامی تیم بوده و امکانات لازم را در اختیارمان قرار داد و حاشیه را از تیم دور کرد. خسته نباشید هم به کادر فنی و همه کشتی گیران‌مان می‌گویم و امیدوارم در مسابقات بعدی نتایج بهتر باشد.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در پایان خاطرنشان کرد: همه زحمت خودشان را کشیدند، اینکه با یک برد قهرمان می‌شدیم، اما و اگرهای ورزش هست. ما باید خوشحال باشیم که این نتیجه بسیار خوب و تاریخی را گرفتیم. فراموش نکنیم چند دستاورد مهم در این مسابقات داشتیم. من از بچه‌ها خیلی راضی‌ام و تا لحظه آخر می‌جنگیدند، برنده و بازنده همه خوب بودند.

تگ ها


آزاد کشتی پژمان درستکار کشتی