واکنش سرمربی‌ جدید تاتنهام به اخبار جدایی هری کین

نونو اسپریتو، سرمربی پرتغالی و تازه وارد تاتنهام، به شایعات جدایی هری کین از این تیم واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، شایعات زیادی در رابطه با جدایی هری کین از تاتنهام وجود دارد و گزارش ها طی هفته های اخیر حاکی از آن بوده که ستاره انگلیسی از روند عدم کسب جام با تیم لندنی ناامید شده و قصد دارد راهی تیم دیگری شود. همچنین به نظر می رسد که دو تیم شهر منچستر یعنی یونایتد و سیتی از مهم‌ترین مشتریان هری کین محسوب می‌شوند.

با این حال هری کین تا سال ۲۰۲۴ با تاتنهام قرارداد دارد و شواهد حاکی از آن است که این باشگاه تمایلی به فروش او نشان نمی دهد. در همین راستا نونو اسپریتو سرمربی پرتغالی و جدید تاتنهام به شایعات جدایی هری کین از این تیم واکنش نشان داده و می‌گوید: "اکنون زمان آن است که هری انرژی خود را ریکاوری کرده و استراحت کند. بعد از اینکه بازگردد زمان گفتگو کردن وجود خواهد داشت. او باید برای آینده آماده شود.

در مورد هری کین هیچ تردیدی در ذهنم نیست و شکی ندارم. آنچه آرزو می کنم این است که هری استراحت خوبی داشته باشد و هنگامی که به ما ملحق می شود این احساس را داشته باشد که باید بهتر و متعهد تر شویم‌. ما بسیار جاه طلب هستیم در مورد هری کین نیز هیچ تردیدی نداریم."

سرمربی پرتغالی در رابطه با وضعیت تاتنهام نیز گفت: "ما می‌دانیم که کارهای زیادی باید انجام دهیم و بهبود کیفیت مان کار بسیار دشواری است. ما باید در نقل و انتقالات بازیکنان مناسبی را پیدا کنیم و نهایتاً سعی می‌کنیم که بهترین تصمیمات را اتخاذ کنیم."

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا نونو اسپریتو سانتو هری کین تاتنهام