واکنش سرمربی رئال مادرید به جدایی لیونل مسی

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید نیز بابت جدایی لیونل مسی از بارسلونا متعجب شدد است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بر خلاف تابستان سال گذشته، در طول این فصل و به خصوص بعد از انتخاب خوان لاپورتا به عنوان رئیس جدید باشگاه بارسلونا، به نظر می رسید تمامی توافقات برای ماندن لیونل مسی در باشگاه بارسلونا و تمدید قرارداد این ستاره ۳۴ ساله و آرژانتینی انجام شده است.

اما در نهایت بروز مشکلاتی در ثبت قرارداد این بازیکن و بدهی های سنگین باشگاه بارسلونا منجر به جدایی لیونل مسی و انتقال او به باشگاه پاری سن ژرمن شد. حالا کارلو آنچلوتی، سرمربی جدید رئال مادرید نیز در این خصوص اظهارنظر کرده و اذعان داشت با این همه سابقه در دنیتای فوتبال، جدایی یک از باشگاه خود را خیلی عجیب نمی داند.

کارلو آنچلوتی گفت: "بله، من نیز متعجب شدم. زیرا لیونل مسی از دوران نوجوانی تبدیل به نمادی برای باشگاه بارسلونا شده بود و به همین دلیل، من بابت جدایی این بازیکن شگفت زده شدم. البته من ۴۲ سال در فوتبال بوده ام، بنابراین خیلی تعجب نمی کنم که یک بازیکن تصمیم بگیرد باشگاه خود را تغییر دهد. حتی لیونل مسی که مدت زیادی را در بارسلونا گذراند نیز این کار را انجام داد. من برای بارسلونا و همچنین برای خود لیونل مسی و تصمیم آنها احترام زیادی قائلم."

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال