واکنش سرمربی ریوآوه در خصوص انتقال طارمی به استون‌ویلا

کارلوس کاروایال سرمربی ریوآوه پرتغال به پیشنهادها برای به خدمت گرفتن مهدی طارمی مهاجم ایرانی این تیم واکنش نشان داد...

به گزارش مدال و به نقل از فارس، در هفته گذشته شبکه «اسکای اسپورت» مدعی شد که باشگاه استون‌ویلا انگلیس به دنبال مهدی طارمی، مهاجم ملی‌پوش کشورمان عضو باشگاه ریوآوه پرتغال است. بعد از آن چندین رسانه این خبر را بازتاب دادند تا به یک موضوع همه‌گیر در نقل و انتقالات تبدیل شود.
در راستا کارلوس کاروایال، سرمربی ریوآوه در مصاحبه با شبکه «اسکای اسپورت» درباره این موضوع، گفت: طارمی مهاجم تیم ملی ایران است. من او را به خاطر حضور کارلوس کی‌روش در راس کادرفنی تیم ملی ایران به خوبی می‌شناختم. وقتی او در زمان کی‌روش برای اولین بار دیدم، خوشم آمد چون معتقد بودم می‌تواند بازیکنی تاثیرگذاری باشد.
وی افزود: او برای مدتی طولانی در لیگ ایران بازی کرده و بعد از آن راهی قطر شده بود. فصل گذشته به مدت یک هفته در قطر بودم و بار دیگر او را دیدم تا بتوانم او را به ریوآوه بیاورم. اما به خاطر تفاوت دستمزد او در قطر با ریوآوه اصلا انتظار نداشتم او با این دستمزد پایین نسبت به قطر حاضر شود به پرتغال بیاید.
سرمربی پرتغالی ادامه داد: اما من او را راضی کردم به ریوآوه بیاید. او اصلا به مسائل مالی فکر نمی‌کند و می‌خواهد خودش را در فوتبال اروپا مطرح کند و چالشی جدید تجربه کند. بازیکن در حد و اندازه او هرگز برای مدت طولانی در ریوآوه نمی‌ماند. این طبیعی است که اکنون اسپورتینگ، بنفیکا و پورتو باشگاه‌های بزرگ پرتغال به او توجه کنند. من آنها را تایید نمی‌کنم چون آنها بدون شک به دنبال جمع‌آوری اطلاعات درباره بازیکن هستند. به نظرم تیم‌های انگلیس نیز طارمی را زیرنظر دارند و این امری طبیعی است.
کاروایال در پایان گفت: طارمی مهاجمی خوب و سریع است. او در ضربات سر تبحر دارد. او خیلی خوب پشت دفاع صاحب توپ می‌شود و زمان‌بندی خوبی در خط حمله دارد. او گل‌های زیادی به ثمر می‌رساند چون بازیکن توانمندی است.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد جذب طارمی و محمدی به تیم‌های فرانسوی+ عکس

طارمی در راه انگلیس؛ استون‌ویلا لژیونر ایرانی را می‌خواهد

تگ ها


ریوآوه پرتغال مهدی طارمی کارلوس‌ـــ‌کاروایال اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات انگلیس لیگ پرتغال مهدی طارمی ریو آوه لیگ برتر پرتغال فوتبال