واکنش سرمربی موفق میلان به لقب آقای عادی

استفانو پیولی، سرمربی میلان مدعی شد در حال حاضر در موقعیت مناسبی قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو در شهر میلان و باشگاه اینتر موفقیت های بزرگی به دست آورده و همچنان "آقای خاص" خطاب می شود. اما لقب استفانو پیولی با توجه به اخلاق متفاوت و البته کارنامه او "آقای عادی" است و حالا سرمربی موفق میلان در این رابطه صحبت کرده است.

استفانو پیولی گفت: "اگر منظور شما از لقب "عادی " کسی است که می خواهد همیشه پیشرفت و رشد کند، این عنوان خوشحال کننده است. من خوش شانس هستم که ابتدا به عنوان بازیکن و سپس به عنوان مربی در فوتبال کار می کنم و این چیزی است که همیشه آرزویش را داشتم.

با این حال این بدان معنا نیست که من فاقد شخصیت یا اراده لازم هستم. در فوتبال اغلب اوقات مردم ادب و احترام را با فقدان کاریزما اشتباه می گیرند. من نیز بارها عصبانی شده ام، هرچند در حال حاضر در میلان این اتفاق کمتر رخ می دهد و به عنوان مثال من مرد متفاوتی پشت فرمان هستم.

می دانم که هنوز موفق به فتح جام نشده ام، اما همچنان در مورد توانایی های خودم قانع بوده و به مادرم می گویم که به زودی در قفسه خانه مان جام هم خواهد آمد. یک مربی به ترکیب مناسب نیاز دارد و تا امروز من چنین چیزی را نداشتم. من در لاتزیو به قهرمانی نزدیک شده و به فینال کوپا ایتالیا و سوپرکاپ رسیدم، اما متاسفانه مقابل یوونتوس قرار گرفتم.

از تجربیات قبلی ام در لاتزیو، اینتر و فیورنتینا، تنها پشیمانی ام مربوط به دوران حضور در لاتزیو است، زیرا ما در آن سال اول فوتبال فوق العاده ای بازی می کردیم. با تجربه ای که حالا دارم با شرایط خاص متفاوت برخورد می کنم. به طور کلی معتقدم برخی از مربیان جوان در حال حاضر کامل و بی نقص هستند، اما من به وقت بیشتری نیاز داشتم. اکنون من خودم را برای حضور در هر تیمی مناسب می دانم، اما در میلان احساس می کنم در زمان و مکان مناسبی قرار دارم."

تگ ها


آث میلان ژوزه مورینیو استفانو پیولی تاتنهام