واکنش سرمربی میلان به شایعه بازگشت زلاتان

استفانو پیولی سرمربی میلان در آستانه دیدار تیمش مقابل ناپولی، به شایعه بازگشت زلاتان واکنش نشان داد...

به گزارش مدال، اوضاع در قسمت سرخ پوش شهر میلان چندان خوب پیش نمی رود و این در حالی است که میلان شنبه شب به مصاف ناپولی خواهد رفت. استفانو پیولی، سرمربی روسونری، در نشست مطبوعاتی پیش از بازی، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و در مورد بازگشت زلاتان ابراهیموویچ اظهار نظر کرد.

"شما خبرنگاران بیشتر از ما به مسائل مربوط به نقل و انتقالات علاقه دارید. زلاتان ابراهیموویچ یک قهرمان است اما وظیفه دارم اول به جایگاه میلان فکر کنم. وظیفه ماست که فعلا به ناپولی فکر کنیم. دیدار سختی برابر تیمی منظم و سازمان یافته خواهد بود. 60 هزار نفر در ورزشگاه حاضر خواهند بود، به همین دلیل باید با 200 درصد توان‌مان بازی کنیم. فقدان ما، روحیه و انگیزه است. بازیکنانم در بازی‌های ملی خوش درخشیدند و این مرا خوشحال می‌کند.

ماتیا کالدارا در شرایط خوبی به سر می‌برد اما آماده بازی نیست. اول با پریماورا [جوانان میلان] بازی خواهد کرد تا در صورت آماده بودن، به تیم اصلی بیاید. چند هفته طول خواهد کشید. کونتی و بوناونتورا می‌توانند فردا بازی کنند. پیونتک؟ او برابر یوونتوس خوب بود و حتی می‌توانست گلزنی کند. او برای لهستان هم گلزنی کرد. خط دفاع سه نفره؟ به نظرم چهار نفره به نفع تیم است. امیدوارم کسیه آماده باشد اما هدفم این است همه بازیکنان فرصت بازی داشته باشند. مثلا ربیچ یکی از احتمالات برای بازی فرداست."

اخبار مرتبط:

آغاز مذاکرات میلان برای بازگرداندن زلاتان

تگ ها


آث میلان استفانو پیولی روسونری سری‌آ ایتالیا فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات زلاتان ابراهیموویچ فوتبال