واکنش سرمربی پرتغال به شایعات درباره آینده رونالدو

فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال، می‌گوید اگر کریستیانو رونالدو از او راهنمایی بخواهد این کار را انجام خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از حذف غیر منتظره یوونتوس از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، شایعات درباره آینده کریستیانو رونالدو به اوج خود رسیده و گفته می شود که قهرمان ۹ دوره پیاپی رقابت‌های سری آ آماده است تا به پیشنهادات این فوق ستاره پرتغالی گوش کند؛ این در حالی است که البته باشگاه ایتالیایی چندین بار به اشکال مختلف جدایی رونالدو را تکذیب کرده است.

فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال، نیز جزو کسانی بوده که اکنون و پیش از رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ به این بحث داغ پیرامون آینده کریستیانو رونالدو واکنش نشان داده و می‌گوید: " من شخصاً به کریستیانو مشاوره می دهم. من از ۱۸ سالگی سرمربی او بودم و ما با هم رابطه نزدیکی داریم."

فرناندو سانتوس در ادامه تاکید کرد که اگر کریستیانو رونالدو به راهنمایی های او احتیاج داشته باشد این کار را انجام خواهد داد و به فوق ستاره پرتغالی مشاوره می‌دهد. سرمربی تیم ملی پرتغال در ادامه گفت: "ما زیاد صحبت می کنیم اما این مکالماتی خصوصی بین دوستان است. ما واقعاً رابطه مربی و بازیکن نداریم اما وقتی او در تیم ملی باشد فرق می کند. اگر او از من راهنمایی بخواهد، من به او خواهم گفت که نظر من چیست."

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فرناندو سانتوس یوونتوس