واکنش سرمربی یوونتوس به سوال‌های «سیگاری»

مائوریتسیو ساری سرمربی یوونتوس در مواجه به سوالات متعدد پیرامون عادت بد خود، واکنش جالب و خنده‌داری را از خود به جای گذاشت....

به گزارش مدال؛ «مائوریتسیو ساری» در مقابل خبرنگاران اعلام کرد که عادت بد خود مبنی بر کشیدنِ سیگار را ترک می‌کند تا بیشتر از این در این خصوص با سوالات فراوان خبرنگاران مواجه نشود.

سرمربی یوونتوس که اکنون با تیمش در اردوی پیش فصل در کشور چین حضور دارد، بارها و بارها با سوالات متعدد خبرنگاران نه در خصوص شرایط تیم بلکه درباره کشیدن بیش از 60 نخ سیگار در روز مواجه شده است! سوالاتی که خشم و البته واکنش خنده‌دار سرمربی ایتالیایی را در پی داشت.

ساری در پاسخ به خبرنگاران گفت: «شما صبورتر هستید پس من احساس راحتی بیشتری با شما دارم. اما برای خوشحال کردن آن خبرنگار باید بگویم که من حتی در سنگاپور هم سیگار کشیده‌ام.»

در ادامه از سرمربی 60 ساله پرسیده شد: «همه می‌دانیم که شما عاشق سیگار هستید، تا به حال سیگار چینی مصرف کرده‌اید؟»

ساری که مشخص بود انتظار پرسش‌های فوتبالی دارد، در پاسخ به این سوال‌های حاشیه‌ای واکنش جالبی نشان داد و گفت: «بیایید بگوییم که من سیگار را ترک می‌کنم. ترک می‌کنم! دیگر کافی است!!»

مقامات در فوتبال انگلیس او را از کشیدن سیگار کنار زمین در زمان حضورش روی نیمکت چلسی منع کرده بودند اما ساری عادت خود را ادامه داد و این ادعای او در چین قطعاً یک شوخی بوده و سرمربی یوونتوس سیگار را کنار نخواهد گذاشت.

بیشتر بخوانید:

فلسفه ساری در یوونتوس؛ گورخرهای جهنده

تگ ها


مائوریتسیو ساری ساری سیگار یوونتوس اردوی چین یوونتوس سری آ فوتبال