واکنش سرپرست پرسپولیس به ماجرای ستاره لوگوی پرسپولیس

حسین خبیری درباره اظهارات سعید فتاحی مبنی بر این که عرف نیست تیمی که ۱۰ بار قهرمان شده است، روی پیراهنش ستاره درج کنند، اظهار کرد: تا به حال که تیمی به این افتخار دست پیدا نکرده است تا ببینیم عرف است یا خیر ......

حسین خبیری  درباره اظهارات سعید فتاحی مبنی بر این که عرف نیست تیمی که ۱۰ بار قهرمان شده است، روی پیراهنش ستاره درج کنند، اظهار کرد: تا به حال که تیمی به این افتخار دست پیدا نکرده است تا ببینیم عرف است یا خیر. تا به حال تیمی جز پرسپولیس نتوانسته ۱۰ بار در لیگ قهرمان شود. پس چگونه رییس کمیته‌ مسابقات سازمان لیگ می‌گوید عرف نیست؟
وی افزود: ستاره پرسپولیس هم در ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است و هم AFC این موضوع را تایید کرده است. ما از طریق نامه کتبی هم به سازمان لیگ این موضوع را توضیح داده‌ایم. برایم جالب است که چطور AFC که مرجع بالاتری است این موضوع را تایید می‌کند، اما سازمان لیگ می‌گوید که عرف نیست!
خبیری در پایان در پایان اظهار کرد: بهتر بود آقای فتاحی توجیه دیگری برای درج نکردن ستاره پرسپولیس را عنوان می‌کردند و یا حداقل می گفتند فراموش کرده‌ایم. نه این  که بگویند به خاطر این که عرف نیست این ستاره درج نشده است.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال