واکنش سریع رونالدو به پنالتی عجیب فرناندز(عکس)

برونو فرناندز، ستاره پرتغالی منچستریونایتد، در لحظات پایانی دیدار این تیم برابر استون ویلا یک ضربه پنالتی را از دست داد....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد امروز از سری مسابقات هفته ششم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد میزبان استون ویلا بود که نهایتاً این مسابقه با یک گل به سود تیم میزبان خاتمه یافت.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد استون ویلا به شکل غیرمنتظره‌ای توانست گل برتری را به ثمر برساند؛ کورتنی هاوس روی یک ضربه کرنر دروازه یونایتد را باز کرد تا استون ویلا در آستانه کسب یک پیروزی قرار بگیرد.

اما در لحظات واپسین مسابقه منچستر یونایتد به یک ضربه پنالتی دست یافت. ضربه سر ادینسون کاوانی درون محوطه جریمه به دست مدافع استون ویلا برخورد کرد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد.

در حالی که گمان می شد کریستیانو رونالدو پشت توپ بایستد، فوق ستاره پرتغالی فداکاری بزرگی به خرج داد و اجازه داد که هموطنش یعنی برونو‌فرناندز ضربه را بزند. با این حال برونو به بدترین شکل ممکن این فرصت فوق العاده را از دست داد تا یونایتد فرصت کسب یک امتیاز خانگی را از دست داده باشد.

گفتنی است برونو‌ فرناندز تا پیش از این پنالتی زن اول منچستریونایتد به حساب می‌آمد اما گمان می‌شد که با آمدن کریستیانو رونالدو شرایط تغییر کند اما برنده پنج باره توپ طلا فداکاری بزرگی به خرج داد و اجازه داد که برونو مقابل استون ویلا پشت توپ بایستاد اما ستاره پرتغالی از این فرصت بزرگ استفاده نکرد.

حال باید منتظر ماند و دید که در بازی‌های آینده منچستریونایتد چه اتفاقی رخ خواهد داد و اینکه آیا باز هم برونو فرناندز پنالتی زن اول این تیم خواهد بود یا این وظیفه به رونالدو داده می شود.

پنالتی عجیب برونو‌ فرناندز که فرصت کسب یک امتیاز را از منچستریونایتد گرفت.

دلداری کریستیانو رونالدو به برونو‌ فرناندز بعد از دست رفتن پنالتی

آخرین پنالتی های برونو فرناندز که ۱۳ مورد آنها تبدیل به گل شده است.

در این بین برخی واکنش‌ها به این پنالتی از دست رفته برونو فرناندز نیز جالب بوده است.

یکی از کاربران به حمایت از برونو و انتقاد از سولسشر پرداخت و نوشت: "برونو هیچ تقصیری ندارد. وقتش رسیده اوله با عزت برود. فرق را هم با خودت ببر."

یکی دیگر از کاربران در توییتی عجیب مدعی شده که رونالدو می خواست پنالتی را بزند اما برونو این اجازه را نداده: "هرج و مرج در منچستریونایتد؛ رونالدو می خواهد پنالتی را بزند اما برونو فرناندز این کار را انجام داده و از دست می دهد."

کاربر دیگر نوشت: "ضربه ای که برونو فرناندز به توپ زد مضحک ترین پنالتی ممکن بود."

تگ ها


کریستیانو رونالدو برونو فرناندس فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال