واکنش سعید آذری به پیشنهاد مدیریت استقلال و پرسپولیس

سعید آذری مدیرعامل سابق باشگاه ذوب‌آهن در مورد جدایی از سبزپوشان اصفهانی و پیشنهاد مدیریت چند باشگاه لیگ برتری صحبت کرد....

به گزارش مدال، مدیرعامل سابق باشگاه ذوب‌آهن درباره جدایی‌اش از این باشگاه اظهار کرد: یک جابجایی ساده بود که حق هر سازمانی است.
او درباره صحبت‌های که راجع به مدیرعاملی‌اش در پرسپولیس و استقلال می‌شود بیان کرد: یک مدیرعامل با سابقه ، وقتی از سازمانش جدایش می‌کنند، برای بقیه باشگاه‌ها جذابیت دارد. چند باشگاه با من صحبت کرده‌اند، ولی اسمی از آن‌ها نمی‌برم. البته فعلا برنامه من این است که مدتی با خانواده‌ام باشم و صبر کنم تا ببینیم قسمتم چیست.
آذری در پاسخ به این پرسش که آیا زمان مدیرعاملی او در ذوب‌آهن، مدیران کارخانه و هیات مدیره به دنبال برکناری منصوریان بودند یا خیر، گفت: من در جریان این مسائل نیستم و سعی می‌کنم وقتی از جایی می‌روم در کار‌های اجرایی‌اش دخالت نکنم. به عنوان هوادار ذوب‌آهن و کسی که حدود ۴۰ سال پیراهن این باشگاه را به تن کرده تنها کاری که می‌توانم بکنم آرزوی سلامتی و پیروزی برای این باشگاه است. برای همه بازیکنان و مدیریت آرزوی موفقیت دارم. مسائل ذوب‌آهن دیگر به من ارتباطی ندارد.

بیشتر بخوانید:

سورپرایز احتمالی استراماچونی در دیدار با فولاد

تگ ها


ذوب اهن سعید آذری پرسپولیس استقلال لیگ برتر فوتبال ایران استقلال پرسپولیس ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال