واکنش سولسشر به استفاده همزمان از این دو هافبک

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد به احتمال استفاده همزمان از برونو فرناندز و پل پوگبا واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد در حال حاضر از مهره‌های زیاد و البته فوق العاده ای در خط هافبک خود بهره می برد و یکی از مشکلات اوله گنار سولسشر این است که چگونه همه آنها را راضی نگه دارد. این دردسری است که مرد نروژی باید با آن کنار بیاید و به نوعی بهترین استفاده را از این ترافیک خط هافبک خود داشته باشد.

یکی از مهم ترین مباحث و چالش ها در خط میانی منچستر یونایتد به بازی کردن همزمان برونو فرناندز و پل پوگبا در کنار یکدیگر اختصاص دارد؛ اتفاقی که در چند بازی اخیر منچستر یونایتد خیلی شاهد آن نبوده ایم و حالا سرمربی این تیم در پاسخ به سوالی در این مورد به آن واکنش نشان داده است.

اوله گنار سولسشر در این باره گفت: " در طول یک فصل طولانی ممکن است آنها بازی های مختلفی در کنار یکدیگر انجام دهند. ممکن است ما نیز سیستم متناسب با حضور همزمان آنها پیدا کنیم. از طرفی ما بازیکنانی مثل نمانیا ماتیچ، فرد و اسکات مک تومینای را در اختیار داریم که می‌توانند تعادل را در تیم ایجاد کنند. به این دلیل دیدن تعادل در تیم بدون حضور یکی از آنها در زمین بسیار دشوار است.

همه این بازیکنان نقش خود را ایفا می کنند اما در نهایت به خودشان بستگی دارد که از موقعیت هایشان استفاده کنند تا به بازی گرفته شوند."

 

تگ ها


برونو فرناندز اوله گونار سولسشر پل پوگبا منچستر یونایتد