واکنش سیدعباسی به جنجال درباره کادرفنی

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو از عملکرد شاگردانش در مصاف با استقلال ملاثانی ابراز رضایت کرد....

به گزارش "ورزش سه" داوود سیدعباسی که امروز نخستین برد فصل شهر خودرو با هدایت او در جام حذفی مقابل استقلال ملاثانی به دست آمد، در کنفرانس خبری بعد از بازی حاضر شد و پاسخگوی اصحاب رسانه بود؛ سیدعباسی در بخش ابتدایی صحبت‌های گفت: شروع خوبی نداشتیم و نیمه اول اصلاً خوب بازی نکردیم و خیلی مشکل داشتیم؛ البته پیش‌بینی هم می‌کردیم که مقابل تیم‌های سختکوش لیگ دسته اولی کار سختی داشته باشیم و فاکتور سختکوشی، پرس و جنگندگی در تیم استقلال ملاثانی وجود داشت.

سرمربی شهر خودرو با اشاره به نمایش خوب تیمش در نیمه دوم توضیح داد: قاطعانه می‌گویم که در نیمه دوم تا وقت اضافه تیم برتر زمین بودیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم، اما تک موقعیت استقلال ملاثانی در نیمه دوم گل شد. آنچه برای ما امیدوار کننده بود، بچه‌های ما روحیه خودشان را به هم نریختند.

داوود سیدعباسی با اشاره به تمرکز خوب شاگردانش گفت:روی ضد حمله گل خوردیم که بچه‌های ما با آرامش بازی را به جریان انداختند و از عمق و کناره‌ها به تیم حریف ضربه خوردیم؛ موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم و توپ‌های ما به گل نرفت، اما اگر این کار را انجام نمی‌دادیم و پیروز می‌شدیم، نگران کننده بود. چون وقتی بدون موقعیت پیروز می‌شوید، اتفاقی است، اما وقتی ایجاد موقعیت می‌کنید، یعنی روند درست است.

او با توضیح درباره این‌که چرا موقعیت‌های متعددی را تیمش از دست داده گفت: ضربه آخر زدن آنی است، اما وقتی در آن لحظات حساس بازیکنان ما موقعیت ایجاد می‌کنند، امیدوار کننده است.

سرمربی شهر خودرو در واکنش به اعتراضات کادرفنی این تیم به داور مسابقه پاسخ داد: روی مسائل فنی داور دقت نداشتیم، اما از جریان افتادن بازی و ساکن شدن مسابقه دلیل اعتراض ما بود؛ البته نه اعتراض به این معنا، فقط اینکه چرا بازی از جریان می‌افتد چون بازی صحنه داوری خاصی نداشت و شاید یک اوت این طرف و آن طرف شده، اما فقط مسئله ما این بود که چرا بازی از جریان می‌افتاد، تذکری داده نمی‌شد و روی وقت مسابقه مدیریت نمی‌شد.

سیدعباسی در پاسخ به سوالی درباره پیشرفت تاکتیکی تیمش هم گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و ما خط هافبک خوبی داریم و بازیکنان‌مان توانایی حفظ توپ در میانه زمین را دارند؛ وقتی این فاکتور را داریم، می‌توانیم روی آن اتکا کرده و با تمرین کردن این نقطه قوت را قوی‌تر کنیم.

وی افزود: هر جایی تیم ما بتواند توپ را بگیرد، می‌توانیم توپ را سریع انتقال بدهیم و آن را تبدیل به موقعیت کنیم و وقتی این شرایط را داریم، باید روی آن اتکا کرده و آن را قوی کنیم.

او در پاسخ به سوالی جنجالی درباره اضافه شدن سرمربی نود ارومیه به کادرفنی شهر خودرو پاسخ داد:  آقای تاجدار به تیم ما اضافه نشده است. او تحت هدایت تیم نود ارومیه است و گویا با این باشگاه مشکل خورده بود، اما به کادرفنی ما اضافه نشده است؛ نکات فنی را آقای گرایلی به ما می‌گفت. شاید مشورتی بوده، اما نکته‌ای که باید بگویم این است که آقای تاجدار کاپیتان و مربی من در تیم‌هایی مثل فجرسپاسی و پارسه بود و مربی خوش فکری است.

سیدعباسی درباره این‌که تکلیف کادرفنی شهرخودرو چه می‌شود، گفت: تاجدار تحت قرارداد نود ارومیه است، ما صحبتی با نود ارومیه نکردیم و اتفاقی هم رخ نداده است؛ همانطور که پیش از این هم گفتم، برای نفر آخر کادرفنی، پیش از بازی با استقلال تصمیم می‌گیریم.

سرمربی شهر خودرو درباره این‌که آیا مجدداً تمرینات تیم به تهران خواهد رفت توضیح داد: بله، برای بازی با پیکان به تهران بر می‌گردیم و بعد از بازی با پیکان به مشهد می‌آییم و امیدواریم یک همیت شود؛ تنهایی نمی‌شود و این استان به این تیم نیاز دارد و کسی منکر این قضیه نیست. امیدواریم تعاملی شود و همه دست به دست هم بدهند، چون تنهایی خیلی سخت است.

تگ ها


پدیده مشهد داوود سید عباسی