واکنش سیمئونه به برد ارزشمند اتلتیکو برابر سوسیداد

دیه گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، معتقد است که فصل تا پایان همینگونه نخواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو مادرید بامداد امروز در یک مسابقه بسیار مهم رو در روی رئال‌سوسیداد قرار گرفت و نهایتاً موفق شد به سختی و با نتیجه ۲-۱ از سد حریف خود عبور کند تا جایگاه شاگردان دیه‌گو سیمئونه در صدر جدول رقابت های لالیگا تثبیت شده باشد.

اتلتیکو مادرید با این پیروزی ۸۰ امتیازی شد و حالا همه چیز برای قهرمانی دست خود این تیم است. در واقع آنها در صورت پیروزی در دو مسابقه بعدی خود برابر تیم های اوساسونا و وایادولید به مقام قهرمانی این فصل از رقابت‌های لالیگا دست خواهند یافت.

دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید بعد از پیروزی این تیم مقابل سوسیداد گفت: " ما می‌دانستیم که باید مقابل حریفی پیروز شویم که در خارج از خانه عملکرد بسیار خوبی ارائه می‌دهد. ما نیمه اول و دوم بسیار خوبی را سپری کردیم اما در پایان این فصل فشرده گلی که دریافت کردیم باعث شد سختی زیادی را تحمل کنیم.

باید استراحت کنیم. این یک فصل بسیار دشوار است و تا پایان نیز همین گونه خواهد بود. این فصل خیلی سریع شروع شد و تیم‌ها را تحت تاثیر قرار داد و ما نیز از این قاعده مستثنی نبودیم. ما بازی به بازی ادامه می‌دهیم و می‌دانیم که یک شنبه یک مسابقه سخت دیگر پیش رو داریم."

تگ ها


دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید