واکنش سیمئونه به عصبانیت شدید ستاره پرتغالی

سرمربی اتلتیکومادرید با وجود اتفاق‌هایی که در دیدار برابر مایورکا رخ داد، از مهاجم پرتغالی تیمش حمایت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکومادرید بامداد امروز با سه گل مایورکا را شکست داد تا حاشیه امنیت خود در رتبه سوم لالیگا را حفظ کند. آلوارو موراتا دو گل به ثمر رساند و کوکه نیز با زدن گل سوم، کار حریف ته جدولی را یکسره کرد.

دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو در نشست خبری پس از بازی گفت:« می‌خواستیم پس از تساوی برابر بارسلونا یک پیروزی به دست آوریم. شروع خوبی داشتیم و مارکوس یورنته و یانیک کاراسکو از کناره ها به دنبال موقعیت سازی بودند. در طول بازی بهتر شدیم و می‌توانستیم در نیمه نخست یک گل بیشتر هم به ثمر برسانیم اما با پیروزی دو بر صفر به رختکن رفتیم و تیم برتر میدان بودیم.

همیشه قدرتمند ظاهر شدن اهمیت دارد. در دیدار برابر لوانته، وایادولید و آلاوس موقعیت‌های زیادی داشتیم و نتوانستیم از آن‌ها بهره‌ای ببریم. بازی‌ها ۹۰ دقیقه هستند و باید خود را برای تمام اتفاق هایی که رخ می‌دهد آماده کنیم تا بتوانیم سه امتیاز کامل را به دست آوریم.»

ژوائو فلیکس ستاره پرتغالی گران قیمت اتلتیکو موقعیت های زیادی را برابر مایورکا از دست داد و در نهایت با عصبانیتی شدید زمین بازی را ترک کرد. سرمربی اتلتیکو در این رابطه گفت:« ژوائو در دیدار برابر آلاوس ضربه خورده بود ولی سعی کرد بهترین بازی خودش را برابر مایورکا انجام دهد. او چندین بار فرصت گلزنی داشت که از دست داد ولی در مورد او صبور هستیم. ژوائو می‌تواند با آرامش به سطح مورد نظرش برسد و گلزنی کند. من این فرصت را به او خواهم داد.»

تگ ها


دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید ژائو فلیکس