واکنش سیمئونه به پنالتی نگرفتن داوران به نفع اتلتیکو

سرمربی اتلتیکومادرید نسبت به پنالتی نگرفتن داوران به نفع تیمش واکنش نشان داد ......

سرمربی اتلتیکومادرید نسبت به پنالتی نگرفتن داوران به نفع تیمش واکنش نشان داد.
به نقل از آس، اتلتیکومادرید یکشنبه شب در هفته بیست و چهارم لالیگا با دو گل اتلتیک بیلبائو را شکست داد.
دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت: بازی سختی بود که کار تیمی جواب داد. بازی آسان نبود. ما خوب رقابت کردیم و توانستیم بازی را به جایی که می خواهیم ببریم. این اتفاق زمانی رخ داد که گلزنی کردیم. به همین خاطر چنین خوشحالی کردم.
سرمربی اتلتیکومادرید درباره تشویق شدن آنتوان گریزمان توسط هواداران اظهار کرد: زمانی که به این باشگاه پیوستم گفتم که بازیکنان، سرمربی و هواداران اگر متحد باشند موفقیت به دست خواهد آمد. در این هفت سال در این مسیر قرار داشتیم. باید اختلافات را کنار بگذاریم تا در یک مسیر خوب قرار بگیریم.
کوین گامیرو برابر اتلتیک گلزنی کرد و پاس گل داد. سرمربی آرژانتینی درباره مهاجم فرانسوی تیمش گفت: گامیرو دوباره به روند گلزنی هایش برگشته است. او در دقایق پایانی به بازی سرعت داد. موقعیت گریزمان باعث می شود بتوانیم از دو بازیکن که می توانند دفاع حریف را آزار دهند بهره ببریم. حضور گامیرو در زمین به نفعمان تمام شد اگر این اتفاق نمی افتاد شروع به انتقاد می کردید.
در دیدار مقابل اتلتیک چند خطا در محوطه جریمه روی بازیکنان میزبان انجام شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. اتلتیکو تنها تیمی است که در لالیگا پس از 24 هفته پنالتی به نفعش گرفته نشده است.
سیمئونه در این رابطه اظهار کرد: هر چقدر در این باره صحبت کنیم برای داواران بدتر می شود. همچنین اگر بیشتر صحبت کنیم پنالتی های کمتری برایمان خواهند گرفت. بهتر است همه چیز به طور طبیعی پیش برود.
سرمربی اتلتیکو درباره رقابت با بارسلونا گفت: هفته های مهمی را در پیش داریم اما راه ما فرقی نکرده است و باید همیشه آماده باشیم. تیم جنگنده ای در اختیار داریم.

تگ ها


اخبار روز لالیگا فوتبال