واکنش شایان مصلح؛ از اتهام فساد تا طلسم و تخریب

مدافع بدشانس سپاهان طی دو دیدار برابر استقلال، نسبت به اتفاقات رقم خورده طی این ۱۸۰ دقیقه واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شایان مصلح که در دیدار لیگ برتر مقابل استقلال نقش اول شکست تیمش را داشت، در جام حذفی هم نتوانست جبران کند و اینبار هم با دادن یک پنالتی که البته به زعم او اشتباه بزرگ داوری بوده، شاهد شکست و حذف تیمش شد تا در نهایت ماحصل آن کناره‌گیری امیر قلعه نویی از سمت سرمربیگری سپاهان باشد. او اکنون در شرایطی که پاسخ برای مصاحبه و توضیح درباره این موضوع را رد می‌کند، طی توضیح کوتاهی به این اتفاقات واکنش نشان داده است.


توضیح شایان مصلح به این اتفاقات در چند بخش است، بخش اول اشاره نامحسوس او به فساد!

"فوتبال در وهله اول یک ورزش است مثل تمام ورزش ها برگرفته از روحیات پهلوانی برای نشاط انسان


اما هر جای دنیا وقتی پول وارد یک مجموعه می شود ناخودآگاه حس قدرت طلبی یک عده فساد را هم در پی خودش وارد آن مجموعه می کند و این امری بدیهی در تمام دنیاست!


در خوش بینانه ترین حالت،من همیشه معتقدم هیچ انسانی شرافتش را به پول و قدرت نمی‌فروشد و همیشه این اصل را درباره ی تمام انسان های پیرامون خودم سرلوحه قرار داده ام"

مدافع سابق پرسپولیس که با توجه به احضار کمیته اخلاق در آستانه دیدار با استقلال با محرومیت مواجه شده بود، در نهایت برابر این تیم در لیگ برتر به میدان رفت و در نهایت با دادن یک پنالتی و یک گل بخودی، عدم تمرکز خود را نشان داد. او در اینباره هم اینطور گفته: 


"حتی اگر مثل ده روز اخیر‌ زندگی‌ ام به عجیب ترین شکل ممکن در بیرون زمین و داخل زمین فوتبال با من برخورد شود باز هم می گویم تمام این ها اتفاق و اشتباه افراد است و هیچ کس نمی‌خواهد مرا اذیت کند،صادقانه بگویم در واضح ترین بدی هایی هم که به من میکنند برایشان عذر میتراشم و میگویم اشتباه کرده اند و منظوری نداشته اند!شاید اینگونه خودم آرام شوم که کسی با من سر جنگ ندارد!" 

بخش بعدی توضیحات شایان مصلح اما عجیب تر به نظر می‌رسد. جایی که او به طلسم خود با توجه به اتفاقات رقم خورده اشاره دارد: 


"محرومیت ها و اذیت ها و توهین ها و تهمت ها و تهدید ها و طلسم ها و مزه پراکنی های دوستان و دشمنان در این ده روز اخیر هم بخشی از زندگی من بود و آن را به فال نیک میگیرم که در این برهه ی زندگی خدا دوست داشت صبر مرا اندازه بگیرد و آزمایشم کند!"

در پایان هم گلایه او بابت هجمه‌های شکل گرفته طی روزهای اخیر.


" کارنامه ورزشی و اخلاقی و اعتقادی من مشخص است و آن ها که باید بدانند و مرا بشناسند می شناسند و می دانند که یک عده در این ده روز چه کارها که برای اذیت کردن من انجام ندادند و از اشتباهات دیگران برای تخریب من استفاده کردند تا مرا حذف کنند!


اما من همه ی آن ها را میبشخم تا خدا تقصیرات و اشتباهات مرا ببخشد!


ولی مطمیهنم برای اینکه موفقیت های من و هم تیمی هایم و تیم سپاهان را نبینند باید راه دیگری انتخاب کنند چون ظلم و بدی همیشه پابرجا نیست و ما مقابل خیلی ها می ایستیم تا به حق مان برسیم!


در آخر از طرف خودم و هم تیمی هایم بابت باخت های عجیب اخیر که علاوه بر فوتبال،بدشانسی و مسایهل دیگر هم در آن دخیل بود از هواداران سپاهان عذرخواهی میکنم و از آقایان قلعه نوعی و الهویی و قلیچ خانی برای زحماتی که برای تیم کشیدند تشکر میکنم.

یا حیدر مدد"

بیشتر بخوانید:

شایان مصلح به دنبال جبران مافات در آزادی(عکس)

مصلح: آدم‌ها تا یک جایی صبر دارند !

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان شایان مصلح فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال