واکنش شخصیت‌های سیاسی به قهرمانی تیم‌ملی فوتبال ساحلی

برخی چهره‌های سیاسی کشور، با انتشار پیام‌هایی قهرمانی تیم‌ملی فوتبال ساحلی ایران در جام بین قاره‌ای را به اعضای این تیم تبریک گفتند....

برخی چهره‌های سیاسی کشور، با انتشار پیام‌هایی قهرمانی تیم‌ملی فوتبال ساحلی ایران در جام بین قاره‌ای را به اعضای این تیم تبریک گفتند.

به گزارش مدال، معاون اول رییس جمهور در پیامی کسب مقام قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مسابقات بین قاره‌ای را تبریک گفت.

 متن پیام اسحاق جهانگیری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب مقام قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مسابقات بین قاره ای که موجی از شادی را در میان مردم پدید آورد به همه بازیکنان عزیز تیم ملی، مربیان و کادر فنی تیم و به همه هموطنان گرامی صمیمانه تبریک میگویم.
این پیروزی بزرگ بار دیگر توانمندی های کم نظیر جوانان این مرز و بوم را اثبات کرد . به امید پیروزی ها و افتخارآفرینی های بیشتر ورزشکاران عزیزمان در رشته ها و میادین مختلف ورزشی.
شاد و سر فراز باشید.

همچنین علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی کسب مقام قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مسابقات بین قاره‌ای را تبریک گفت.

 متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به این شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب مقام قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان‌ در نهمین دوره مسابقات جام بین قاره ای موجب خوشحالی و مسرت گردید .
این عنوان درخشان   که در مصاف با تیم های قدرتمند سایر قاره ها بدست آمد جلوه ای از رشادت جوانان ایران اسلامی را به رخ جهانیان  کشاند .
اینجانب ضمن تبریک این افتخار آفرینی به ملت شریف ایران‌، بازیکنان ، مربیان و سرپرستان تیم امیدوارم همواره شاهد عزت آفرینی جوانان عزیزمان در عرصه های بین المللی باشیم .

اخبار مرتبط:

جام بین‌قاره‌ای فوتبال ساحلی/ قهرمانی مقتدرانه ایران با غلبه بر اسپانیا

 

تگ ها


علی لاریجانی اسحاق جهانگیری قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران ایران فوتبال