واکنش شکوری به شایعه جدایی کنعانی‌زادگان

ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس می‌گوید که دور تازه مذاکرات برای تمدید قرارداد با ستاره های این تیم آغاز می‌شود....

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون جدایی محمدحسین کنعانی‌زادگان و احمد نوراللهی دو ستاره ملی پوش تیم پرسپولیس وجود داشته است. بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و باتوجه به اتفاقات پنجره تابستانی، نگرانی زیادی درباره جدایی آن ها در بین هواداران وجود دارد.

شایعات پیرامون آن‌ها درباره انتقال به لیگ ستارگان قطر است که در پنجره ابتدای فصل برای شجاع خلیل زاده و مهدی ترابی نیز پیش آمد اما باشگاه پرسپولیس نگرانی خاصی از این بابت ندارد.

ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی قرمزها گفته است: من هم در فضای مجازی فعال هستم و تمام این اخبار و شایعات را می‌خوانم اما باید در پاسخ به این اتفاقات، دو موضوع مطرح کنم. اول اینکه ما به تازگی از پنجره نقل و انتقالات زمستانی عبور کرده‌ایم و تا پایان فصل در چهار جامی که پیش‌رو داریم، با همین بازیکنانی که می‌بینید، کار را ادامه می‌دهیم. پس تا آخر فصل، جایی برای نگرانی وجود ندارد.

این موضوع اصلا عجیب نیست که ستاره‌های پرسپولیس، پیشنهادات فوق‌العاده‌ای داشته باشند ولی نیازی هم به توضیح بنده نیست که تاکید کنم آنها با تمام وجود در زمین می‌جنگند و در کنار یکدیگر، تیمی قدرتمند را تشکیل داده‌اند. در ثانی، پروسه تمدیدقراردادها ادامه دارد. ما به صورت حضوری، ارسال پیام، تماس تلفنی و نامه‌نگاری از بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده درخواست کرده‌ایم برای مذاکره جهت تمدیدقرارداد به دفتر باشگاه بیایند.

وی درباره جواب بازیکنان توضیح داد: حالا منتظر پاسخ از سوی بازیکنان هستیم. البته تقویم فشرده پرسپولیس و تمرکز بازیکنان بر روی بازی‌ها از جمله مهم‌ترین موانعی است که زمان حضور بازیکنان در دفتر باشگاه را به تاخیر می‌اندازد. با این حال برای تمدیدقرارداد با بازیکنان‌مان، هیچ فرصتی را از دست نمی‌دهیم و به دنبال عقدقراردادهایی معقول و منطقی برای آینده باشگاه هستیم.

تگ ها


پرسپولیس تهران ابراهیم شکوری فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال