واکنش صادقی به جاسوسی از تمرینات پارس جنوبی!

ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پیش از بازی این تیم با پارس جنوبی حضور یافت....

به گزارش مدال، ابراهیم صادقی، سرمربی سایپا ظهر (پنج‌شنبه) در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: بازی خیلی مهمی برای تیم ما است. خوشبختانه روند خوبی داریم. به نظرم تیم پارس جنوبی فوتبال خوبی ارائه می‌دهد. این تیم روی زمین بازی می‌کند و می‌دانیم بازی دشواری پیش روی ما است. بازیکنان باتجربه‌ای دارند و امیدوارم سه امتیاز را برابر این تیم کسب کنیم. فردا با تمام وجود مقابل این تیم به میدان خواهیم رفت تا سه امتیاز مسابقه را به دست آوریم.

سرمربی سایپا درباره این که بازیکنان پارس جنوبی اعلام کردند در مسابقه حضور نخواهند داشت و هم‌چنین شایعه جاسوسی مدیر رسانه‌ای سایپا از تمرینات پارس جنوبی از پاسخ خودداری کرد و گفت بعد از مسابقه به این سوالات پاسخ خواهد داد.

او درباره احتمال انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی اظهار کرد: فدراسیون همه جوانب را در نظر گرفته است. آن‌ها کاملا جزییات و شرایط فدراسیون را می‌دانند. امیدوارم بهترین تصمیم را بگیرند. ما دو دوره متوالی به جام جهانی رفتیم و با وجود این که نتایج خوبی نگرفتیم، مردم خوشحال شدند. امیدوارم فدراسیون همه تلاش خود را کند تا مجددا به جام جهانی برویم. امیدوارم این اتفاقات باعث ناکامی تیم ملی نشود.

بیشتر بخوانید:
توضیحات قلعه‌نویی درباره عدم قبول هدایت تیم ملی فوتبال ایران
حضور اسکوچیچ در فدراسیون فوتبال

تگ ها


ابراهیم صادقی نشست خبری نشست خبری ابراهیم صادقی فوتبال ایران لیگ برتر ایران سایپا پارس جنوبی جم فوتبال