واکنش صلاح به قهرمانی لیورپول: تشکر از هواداران

محمد صلاح ستاره مصری لیورپول بعد از قطعی شدن قهرمانی این تیم در لیگ برتر انگلیس از هواداران لیورپول تشکر و قدردانی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از آنکه پیروزی ۲-۱ چلسی مقابل منچسترسیتی در بازی دیشب دو تیم، قهرمانی لیورپول را در فصل جاری لیگ برتر قطعی کرد، محمد صلاح ستاره مصری قرمزها خیلی زود به این قهرمانی واکنش نشان داد و از هواداران لیورپول تشکر و قدردانی کرد.

صلاح در توییتر خود با انتشار پستی ضمن تشکر از هواداران نوشت:" بله. حس خیلی خوبی است. می‌خواهم از همه هواداران‌ان که از گوشه و کنار دنیا ما را تماشا می‌کنند تشکر کنم. شما این قهرمانی را برای ما ممکن کردید و من امیدوارم بتوانیم به شاد کردن شما، شادی‌ای که استحقاقش را دارید ادامه دهیم. آنها حالا دیگر ما را باور خواهند کرد". صلاح همین توییت را با انتشار پستی دیگر و به زبان عربی هم منتشر کرد.

لیورپول فصل گذشته هم قهرمان چمپیونزلیگ شده و با اختلافی اندک قهرمانی در انگلیس را به منچسترسیتی و پپ گواردیولا واگذار کرده بود. قرمزها امسال از ۳۱ بازی خود در لیگ برتر تا اینجا ۲۸ بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند. شاگردان کلوپ تا اینجای فصل تنها یک شکست در لیگ برتر داشته‌اند و هفت بازی مانده به پایان فصل قهرمانی‌شان را قطعی کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
قهرمانی لیورپول و رکوردهایی که کلوپ به ثبت رساند
ستاره اسپانیایی، قربانی انتقال هاورتز به بایرن مونیخ؟ 

تگ ها


فوتبال جهان قهرمانی لیورپول محمد صلاح لیورپول فوتبال