واکنش عباسعلی به عکس منتشر شده ملی‌پوشان کاراته در لهستان

حمیده عباسعلی در واکنش به عکس منتشر شده از تیم ملی کاراته در بازی های جهانی لهستان، بیان کرد: شرایط ما در لهستان خوب بود و ما فقط وقفه چند ساعته در ایستگاه قطار داشتیم ......

حمیده عباسعلی در واکنش به عکس منتشر شده از تیم ملی کاراته در بازی های جهانی لهستان، بیان کرد: شرایط ما در لهستان خوب بود و ما فقط وقفه چند ساعته در ایستگاه قطار داشتیم.

به گزارش مدال به نق از حمیده عباسعلی در گفت وگو با ایسنا، درباره عکس منتشر شده از کاراته کاها در ایستگاه قطار لهستان، بیان کرد: چون باید از پایتخت لهستان به شهر محل برگزاری بازیها می رفتیم، تنها مسیر ممکن استفاده از قطار بود و چاره دیگری وجود نداشت و باید منتظر رسیدن قطار می شدیم. زمانی که ما وارد دهکده بازی ها شدیم، محل اسکانی که برای ورزشکاران قرار داده بودند، محیط مناسبی نبود و همان شب آقای آشوری هتلی را برای ملی پوشان در نظر گرفت که بسیار عالی بود و واقعا زمانی که ملی پوشان سایر کشورها عکس هتل ما را دیدند گفتند که ای کاش ما نیز در این هتل حضور داشتیم.

او در ادامه افزود: این عکسی که منتشر شده است به دلیل این که ما سفر طولانی را در پیش داشتیم و ملی پوشان خسته بودند یک وقفه چند ساعته در ایستگاه قطار داشتیم و حقیقت ماجرا این چیزی نیست که در فضای مجازی و برخی رسانه ها منتشر شده است. شرایط ما در لهستان خوب بود.

 

تگ ها


اخبار روز المپیک